[ad_1]

یک Zorbing البته باز کرده است تا در برایتون میشیگان که در آن شما می توانید لذت بردن از فعالیت است که سرچشمه در نیوزیلند. تا همین اواخر وجود ندارد در هر نقطه در ایالات متحده که در آن شما می توانید Zorbing است که در آن شما را به یک غول تورم توپ و رول کردن مجموعه ای دوره معمولا در سراشیبی.

رابرت Pelon تصمیم به شروع ایالات متحده عملیات پس از دیدن غول Zorb در یک بازی واقعیت نشان می دهد. از آن شده است محبوب در نیوزیلند برای مدتی و آن را به دست آورده محبوبیت در بریتانیا نیز بود اما آهسته به عقب در ایالات متحده است.

پس از انجام برخی تحقیقات و برنامه ریزی Pelon خریداری حقوق برای باز کردن یک شعبه از بریتانیا شرکت به نام SphereMania. او تصمیم به انجام آن در پیست اسکی, Mt. برایتون در ماه ژوئن سال 2006.

در پیست اسکی او اقتباس شده البته از یک اسنوبورد نیم لوله در 700 پا شیب. شما می توانید رول کردن این دوره از دو راه: تیرانداز که آرام به رول از بالای تپه یا میکسر که شامل نورد بیست پا رها کردن برای ورود به این دوره است.

شما سوار پایین شیب در یک پی وی سی (persian) است که دوازده متر قطر دارد و وزن آن در حدود 350 پوند است. وجود درونی و بیرونی اتاق جدا با سه پا از هوا جذب و متصل شده توسط هزاران نفر از, نایلون, تسمه که افسار این دو اتاق با هم.

این دوره به طور کامل امن است اگر چه شما مجبور به ثبت نام در یک چشم پوشی است که مشترک با بسیاری از فعالیت های شدید.

[ad_2]

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.