غلظت اکسیژن و مس

اگر نمی توان حدود 5 پوند را برای مدت زمان طولانی حمل کرد ، به دنبال یک کنسانتره اکسیژن قابل حمل مانند Eclipse باشید. هرچند کمی سنگین تر از FreeStyle است ، اما با یک سبد کوچک همراه است که تنظیم کردن آن را بسیار آسان می کند. همچنین دارای یک باتری قابل شارژ است که می توانید در اتومبیل خود آن را شارژ کنید.

اکسیژن قابل احتراق است. نکته مهم برای به یاد آوردن این است که از مصرف سیگار هنگام استفاده از اکسیژن قابل حمل خودداری کنید. در رستوران ها بنشینید در بخش غیر سیگاری بنشینید. یک سناریو خطرناک دیدن افرادی است که قابل حمل اکسیژن مخزن کنسانتره اکسیژن را در کازینوهایی خریداری می کنند که در آن افراد زیادی سیگاری می شوند. وقتی صحبت از آشپزی شد ، آشپزخانه را با استفاده از اجاق گاز برقی انتخاب کنید. از پخت و پز با شعله هایی مانند استفاده از کوره یا اجاق گاز اجتناب کنید. -Concentrator-Can-OEM-Factory-Price.jpg “width =” 400 “align =” سمت چپ “/>

1) از نظر مذهبی رژیم اکسیژن و داروهایی را که پزشک به شما می دهد پیروی کنید. دستگاه اکسیژن ساز بدون اینکه ابتدا با پزشک مشورت کنید ، دوز خود را متوقف یا تغییر دهید. اهداف تمام داروهای مصرفی را یاد بگیرید. این شما را به یک فرد تحصیل کرده تر تبدیل می کند ، و شما قادر خواهید بود برای یافتن دوز بهینه برای شما ، با پزشک خود همکاری کنید.

روشی که با وجود COPD می توانید احساس بهتری داشته باشید با استفاده از دستگاهی که اکسیژن غلیظ را به شما منتقل می کند. به طور خاص ، به دلیل اینکه شرایط شما تنفس را بسیار سخت می کند ، شما می خواهید دستگاهی که قصد دارد حجم بالایی از اکسیژن غلیظ را به شما منتقل کند. در حالی که گزینه های مختلفی وجود دارد ، یکی از افرادی که مانند شما موثرترین روش را پیدا کرده اند ، یک غلظت دهنده 5 LPM است. این بدان معنی است که کنسانتره قادر است 5 لیتر اکسیژن غلیظ را در هر دقیقه تحویل دهد. از آنجا که این مقدار قابل توجهی از اکسیژن برای دریافت است ، مطمئناً متوجه فواید آن خواهید شد. هنگامی که افرادی مانند شما شروع به استفاده از کنسانتره اکسیژن می کنند ، از میزان احساس کمتری خستگی در طول روز شگفت زده می شوند.

همانطور که ممکن است یا ممکن است از قبل بدانید ، موثرترین روش برای مقابله با COP این است که اکسیژن اضافی دریافت کنید. این کار با استفاده از دستگاه اکسیژن انجام می شود. در گذشته ، ماشین های اکسیژن مخازن اکسیژن استفاده می کردند. با این حال ، دستگاه های مدرن قادر به غلظت اکسیژن هستند و سپس آن را به شما تحویل می دهند. این باعث می شود آنها نسبت به دستگاه های گذشته استفاده از آنها بسیار ساده تر شود. یکی دیگر از مزیت های بزرگ دستگاه های مدرن این است که آنها قابل حمل هستند. اگر نگران کم کردن COPD هستید ، چنین نیست. با استفاده از یک کنسانتره قابل حمل ، می توانید به آنجا که می خواهید بروید و هنوز هم در صورت نیاز اکسیژن بگیرید. می توانید نحوه استفاده از باتری های کنسانتره اکسیژن را از طریق آن دوباره شارژ کنید.

3) در یک گروه پشتیبانی هفتگی شرکت کنید. از نظر جسمی و عاطفی برخورد با بیماری مزمن دشوار است. یک گروه پشتیبانی به شما کمک می کند تا با احساسات کنار بیایید و به شما یادآوری کنید که تنها نیستید. خانواده خود را به چند جلسه گروه برسانید و به یاد داشته باشید که مثبت بمانید.

منبع :

http://sedanmed.ir/product-category/medical-equipment/oxygen-concentrator/

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.