[ad_1]

Fiverr یک بازار برای خدمات حرفه ای است.

نام مشتق شده از خدمات را مفهوم اصلی – این ایده که شما می توانید خرید خدمات برای عنوان کمی تا $5. به عنوان بازار توسعه یافته و پیچیده تر ارائه دهندگان کشیده شده به آن را با قیمت بالاتر خدمات عادی هستند در حال حاضر.

اگر شما به دنبال برای ایجاد پول اضافی و یا حتی ایجاد شده است به نام “Fiverr کسب و کار”, شما نیاز به درک که چگونه سیستم کار می کند.

وجود دارد تعدادی از “کلاهبرداری” که اکثر مردم خواهد شد به احتمال زیاد نمی دانید در مورد آن.

اولیه اشاره گر

  • Fiverr بازار بزرگ & متنوع – ایده اساسی است که آن را تنها به صورت آنلاین روز است که به طور معمول اشتباه است. اگر شما یک محصول/خدمات/مهارت شما در پیدا کردن بسیاری از فروشندگان قادر به رسیدن به قیمت از $350+ برای حتی کاملا مبهم ارائه شده است.
  • مردم می خواهند بدانند که شما در حال – بزرگترین مشکل من به طور مداوم دیده می شود این است که بهترین افراد به سادگی به اشتراک گذاری تخصص خود را – آنها را امتحان کنید و قرار دادن آن در هر چیزی علاقه داشتن به آنها استفاده از نام واقعی و صادقانه است.
  • شما نیاز به *انطباق* ارائه خود را برای مطابقت با تقاضا – این بزرگترین اشتباه اکثر کسب و کار; به جای گفتن مردم آنچه شما انجام, شما نیاز به آن را توضیح دهید به آنها را در راه است که نشان می دهد چگونه آن را به سود آنها.

بدیهی است که همه باید تجارب خود را با پلت فرم; the following is based on معدن…

Fiverr بازار

بزرگترین چیزی که اکثر مردم واقعا نمی “دریافت” مقیاس Fiverr بازار است.

تخمین زده می شود که در سال 2015 به تنهایی 8,000,000 فروش شد ساخته شده بر روی پلت فرم – یک گیگ خریداری شده هر 5 ثانیه.

نکته این است که بیشتر مردم برگزاری خود را پشت قانع کننده خود را “بازار” نیست که بزرگ و یا آن را پر از مردم از کشورهای در حال توسعه (قادر به کار برای کسری از یک فرد غربی).

در حالی که این ایده ها می تواند نگه دارید برخی از شایستگی این واقعیت ساده این است که اکثر خریداران بر روی پلت فرم از غرب (اگر چه این است که منحصر به فرد نیست) و در نتیجه اگر شما قادر به ارائه کیفیت وجود دارد قطعا باز.

من دریافته ام که اگر شما قادر به ارائه خدمات خوب به صورت نسبتا قیمت های رقابتی, شما به طور معمول جذب تعداد زیادی از خریداران.

عامل اصلی در موفقیت این است که قادر به سادگی در تقاضا ارائه دهد. من این توضیح در دوم اما همراه با آن شما همچنین نیاز به باور که Fiverr پلت فرم است که فراوان به اندازه کافی برای حمایت از هر یک از خدمات.

مردم می خواهند بدانند که شما در حال

به غیر از یک در خواست پیشنهاد من محبوب تر “مباحث” ایجاد شده توسط افراد با استعداد خاص / مهارت.

آنها به طور معمول بسیار شخصی با پیشنهاد خود را (با استفاده از چهره خود را به عنوان تصویر پروفایل خود را و غیره) و توصیف تجربه خود را در به عنوان یک ماده از این واقعیت راه به عنوان امکان پذیر است.

دلیل این مهم است زیرا اگر شما به دنبال در ارائه خدمات بر روی پلت فرم آن را به مراتب موثر تر به استفاده از “خودتان” به عنوان محصول.

در “کسب و کار” جهان ما منجر به این باور است که مردم می خواهند به عنوان محصول ارزان تر به عنوان امکان پذیر است – ارائه شده توسط بیچهره, شرکت, شرکت های که ارائه انطباق و سفتی.

در حالی که این درست است برای بسیاری از مردم در “آنلاین” خدمات و جهان, آن را در واقع بیشتر سود آور به ارائه خدمات خود را. به جای پنهان شدن پشت برخی از آواتار یا نام کاربری شما هم اکنون می توانید

انطباق خود را ارائه

در نهایت این ایده مهم است که من در سراسر آمده با سیستم.

این بزرگ اشتباه بسیاری از افراد این است که آنها فکر می کنم که اگر آنها در [insert skill here]مردم را به طور خودکار ویژگی است که به برخی از زمینه ای سود برای کسب و کار خود را.

متاسفانه اکثر مردم بسیار هوشمند و شما واقعا باید برای توضیح به آنها چگونه خدمات خود را می تواند به نفع آنها – به عنوان lucidly به عنوان امکان پذیر است.

در بازاریابی و فروش این است که به نام “پیشنهاد” – راه شما مطابقت یک “محصول” به چه بازار واقعا بخواهد.

در مورد Fiverr مباحث بسیاری از افراد را به لیست چیزهایی مانند “عکاسی پرتره”, “مربی تناسب اندام” یا “طراح وب”.

در حالی که این کار آنها به خوبی کار می کنند. شما نیاز به ارائه یک دلیل چرا کسی باید در چه خدمات خود را قادر به انجام است.

این به طور معمول به معنی اتخاذ یک “مجاورت” / “تو رفتگی در دیوار” – که در آن شما را تبدیل به بسیار مهارت با یک بازار و چشم پوشی از بقیه است.

برای مثال…

  • “محصول آمازون عکاس برای افزایش فروش”

  • “افزایش ترافیک کسب و کار منحصر به فرد و حرفه ای طراحی تم وردپرس”

  • “نخبگان آموزش تناسب اندام برای از بین بردن چربی شکم در عرض 3 هفته”.

من نمی توانم استرس به اندازه کافی اهمیت این.

اکثر مردم خواهد شد لیست است که آنها یک “نویسنده محتوا” اما ادعا واقعی skillset/تخصص فراهم می کند که ارزش به فرد خرید خدمات خود را.

شما باید مایل و قادر به “انطباق” پیشنهاد خود را برای مطابقت با تقاضا است.

داستان من با Fiverr

به توضیح دهد که چرا بالا مهم است که من شروع به فروش خدمات در Fiverr از طریق دوست من.

او دارای تجربه با نرم افزار, نرم افزار کامپیوتر, پشتیبانی شبکه, مهندسی مالی و تجارت بیت کوین.

در حالی که او ذکر شده نام او / اطلاعات مناسب خود را برای اولین بار “فرفره” برای “فارکس” مقالات است. در حالی که او موفق به دریافت چند دستور برای این واقعی پول از “رمزنگاری” مقالات است.

Crypto مقالات انجام شده است یک میلیون بار در Fiverr بنابراین ما ایجاد نمی کند هر چیزی ، اما آنچه که ما آیا انجام شد و به کاربران توانایی به درک *دقیقا* چرا دوست من بهترین انتخاب خواهد بود برای آنها را به عنوان یک نویسنده.

نه تنها او باید تجربه واقعی در جهان تکنولوژی, اما – از همه مهمتر – او شده است صحبت کردن با یک “کنسرسیوم” از لندن برای چندین سال.

در جهان مالی یک “کنسرسیوم” در واقع یک گروه از افراد / شرکت ها / بانک ها که با هم کار کنند با منافع مشترک. مهم نیست که آنچه در آن است که هر یک خود را در دستور کار دارد.

دوست من کنسرسیوم متمرکز بود در معاملات ارز… اما از همه مهمتر یکی از این گروه شده بود dabbling با BTC. توسط “dabbling” معلوم او می خواهم تبدیل به یک قانونی بیت کوین میلیونر در دسامبر 2017.

با استفاده از این در ذهن ما recrafted دوست من مشخصات را به بازتاب این تجربه منحصر به فرد و بینش به Fiverr مخاطبان – و شروع به دریافت یک هجوم عظیمی از سفارشات.

ما 500 دلار در هفته اول و در حدود 1500 دلار در ماه است.

در دنیای خودم من تا 2 Fiverr پروفایل.

در حالی که هر دو پروفیل دریافت پاسخ یکی از آنها شروع به خاموش خوبی است.

این پشتیبانی کامپیوتر, مشخصات که من تا به حال یک سطح از تجربه با – آن را نه تنها حرفه من است اما شما ممکن است استدلال می کنند “شور” ،

اصلی مقابله با این مشخصات بود که من در واقع می دانستم که به اندازه کافی در مورد بازار بسیار خاص در آنچه ارائه شد.

به جای نوشتن “من رفع خواهد شد کامپیوتر خود را برای پول” در واقع من مشغول به کار در ارائه خاص برای رفع بسته های نرم افزاری مختلف آنها ممکن است مورد استفاده قرار گیرد.

برای مثال…

  • من به شما ثابت, افزونه وردپرس, تم, صفحه, پست, عضویت در خبرنامه, WooCommerce خطا با کد

  • من را بهبود بخشد Shopify نرخ تبدیل با موضوع, صفحه, عضویت در خبرنامه, CRM, کد رفع

  • من خواهد شد ارائه cloud VPS سرور در Azure, AWS, Rackspace, DigitalOcean و بیشتر

پس از انجام این کار من شروع به حفظ و توسعه این سایت که من تا به حال ساخته شده است برای چیزی و مطمئن ساخته شده است که من قادر به شامل نام من و داستان وجود دارد.

به زودی به اندازه کافی مردم شروع به نشان دادن تا با پرسش برای خدمات ما. “می تواند به شما در رفع این مشکل با وردپرس؟”, “چگونه می توانم به شما اضافه کردن یک لوگو در Shopify?”, “من Shopify سایت تبدیل نمی – هر گونه راهنمایی کنید؟”.

من مطمئن هستم که من در بالا رفت-و-فراتر از لحاظ پاسخ به هر گونه نمایش داده شد و همچنین است که هر گونه رفع ما ارائه شده انجام شد و با “اضافی اضافه شده است”.

به “اضافه شده-افزودنیهای پیشنهاد شده” ما گنجانده شده بودند کامل “اجرا فراز” از پیشرفت های مشتری می تواند به زیرساخت های خود را – یا به صرفه جویی در پول و یا افزایش ترافیک تبدیل یا back-end processes.

به عنوان کلمه اطراف کردم در مورد پیشرفت های ما ساخته شده و ما شروع به systematizing خیلی از ما فرآیندهای; ترکیب امثال Trustpilot و دیگر ابزار.

نتیجه خالص این بود که ما قادر به کاربران توانایی برای دریافت مربوط به پشتیبانی و ما تا به حال دلیلی برای نگه داشتن آنها را به روز شده با اطلاعات بیشتر و غیره.

$2,500 آمد در ماه اول و به رشد خود ادامه داد.

[ad_2]

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.