[ad_1]

Britax السلطنه جوانان ماشین Seatst ساخته شده است که راحت و قابل اعتماد و ایمن برای کودکان بزرگتر که هنوز هم نیاز به نشستن در یک صندلی کودک در خودرو است. طراحی شده برای کودکان تا 80 پوند, نایب السلطنه شامل بالاترین استانداردهای ایمنی و برخی از نوآورانه ترین راه حل در بازار است.

نصب و راه اندازی ساخته شده است که بسیار ساده برای پدر و مادر با فشار دکمه چفت و اتصالات و بالعکس-tether لنگر ایدز که امن صندلی بصورتی پایدار و محکم در جای خود. این درهم و برهم کردن رایگان پنج نقطه مهار ساخته شده است دشوار پلی استر است که می تواند مقاومت در برابر ساییدگی و پارگی در طول سال سنگین استفاده کنید. آن را متصل به سرعت با یک دست و بدون هر گونه روش های پیچیده و یا غیر ضروری تسمه. همچنین با نصب راحت کمربند دارندگان آن است که نگه داشتن مهار را به سمت به طوری که کودک می تواند با وارد کردن صندلی راحتی. هنگامی که در داخل مهار متناسب با بیش از شانه ها و لگن و ترقوه و می توان به چهار شانه شکافها را بخوبی بیش از کودک است.

به عنوان ایمنی می رود Britax است دوم به هیچ کدام در آن قابلیت اطمینان و نوآوری است. این صندلی مجهز به آغوش (مهار فوق العاده گارد) و سیستم برای حداکثر حمایت و حفاظت است. ساخته شده از انرژی جذب EPS فوم و یک لایه ضخیم از راحتی فوم سیستم آرام و محکم پشتیبانی از گردن و قفسه سینه که می تواند به حفاظت از کودک در برابر مضر نیروهای تصادف و نگه داشتن او و یا او را راحت و آرام در طول سفرهای جاده ای طولانی. همچنین مانع نامناسب اتصالات مهار و قفسه سینه کلیپ. کل صندلی نیز به انتظارنشسته بودند با EPS فوم بنابراین در این حادثه کودک امن است به عنوان مقر انتقال مضر نیروهای دور از بدن است.

صندلی طراحی شده است را به زندگی در جاده ها آسان و بدون استرس برای والدین و کودکان به طور یکسان است و این شامل بسیاری از ویژگی های است که اجازه می دهد برای لذت بخش ماشین سواری. اول از همه صندلی ساخته شده است که بسیار راحت; با لایه ضخیم از فوم پوشش است که پشتیبانی از بدن کودک از هر جهت. مخمل خواب دار پارچه می توانید با توجه به بسیاری از آرام چرت و بسیاری از صلح آمیز ماشین سواری. نیز وجود دارد مش کیسه ذخیره سازی در کنار به طوری که کودک می تواند دسترسی آسان به اسباب بازی و تنقلات. شامل بیش از حد جام دارندگان ساخت سوار کمی ساده تر و کمتر کثیف.

Britax السلطنه ارائه می دهد برخی از بالاترین ایمنی و قابلیت اطمینان از استانداردهای موجود و محصولات خود را منعکس کننده واقعی برای مراقبت از ایمنی و سرگرم کننده ماشین سواری برای کودکان و پدر و مادر. نایب السلطنه به ارمغان می آورد بسیاری از نوآوری های جدید و جزئیات متفکر است که کودکان راحت و به پدر و مادر صلح از ذهن است.

[ad_2]

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.