[ad_1]

ASCI یا application-specific integrated circuit ماشین آلات وارد کرده اند در استخراج بیت کوین بازار است. اولین ماشین وارد شده در یک معدنچی در اواخر ماه ژانویه و از آنجا گزارش شده است trickling در حمل ASCI ماشین پیدا کردن راه خود را به خیش را استخراج بیت کوین چاه.

پس ASCI ماشین آلات طراحی شده به طور خاص برای این کار از معدن Bitcoin آنها بسیار موثر ماشین آلات در آنچه آنها را به انجام طراحی شده. پایان بالا ASCI ماشین آلات باید در هر ثانیه هش رای از بیش از 1 میلیون نفر است. معمولی CPU در حال اجرا استخراج بیت کوین, نرم افزار است در هر ثانیه هش نرخ 1.5.

نیازی به گفتن نیست, حمل و نقل ASCI ماشین آلات شده اند یک تعویض بازی در بیت کوین در جهان است. پردازنده های دیگر و حتی پشتیبانی شده توسط Bitcoin mining software چون CPU در حال اجرا در 24 ساعت یک روز را به احتمال زیاد نمی بینم یک بیت کوین برای چندین سال و حتی اگر آن را معدن در یک استخر.

این روند به نفع کسانی که علاقه مند در معدن که او نیز اتفاق می افتد به هزاران دلار دروغ گفتن در اطراف برای استفاده در سخت افزار گران قیمت و همچنین پیشگامانی استخراج بیت کوین که به احتمال زیاد ساخته شده اند سنگین سود خود را از اوایل معدن تلاش. کسانی که اوایل سود نورد می تواند به جدیدترین و بهترین سخت افزار و راه اندازی دکل به ادامه تولید بیت کوین خوبی به آینده.

کسانی که معدنچی که در حال اجرا هستند نسبتا قدرتمند gpu ها هستند که آمار بدترین توسط ASCI توسعه است. مشکل در موفقیت معدن یک بلوک از بیت کوین افزایش یافته است به یک سطح که ممکن است هزینه برق بیشتر از پرداخت یک GPU خیش را ببینید در بیت کوین از سال به سال.

همه این گمانه زنی ها گره خورده است به شدت به ثبات قیمت بیت کوین رفتن به جلو. اگر بیت کوین در اطراف باقی می ماند جاری 30 usd به سطح و سپس نوآوری را ادامه خواهد داد به پیشرفت است. ASCI در بخش کمک به این تجمع که بیت کوین دیده است بیش از 2 ماه گذشته. دلار نرخ ارز برای بیت کوین افزایش یافت از 10 دلار به 30 دلار است. آن سخت است برای پیدا کردن یک سرمایه گذاری با این نوع از بازگشت در هر نقطه بر روی این سیاره بنابراین طبیعی است برای بیت کوین به جلب توجه در روزهای اخیر. اما به این توجه داشت ؟ و اگر خواهد آن را بیشتر موشکافی و نوسانات از ثبات در نرخ ارز دیجیتال? در دراز مدت ثبات نسبی است یک صفت است که بیت کوین باید ایجاد آن است که اگر برای به انجام رساندن هدف اصلی از دوام و ارز رقابتی در سطح جهانی.

بنابراین بیت کوین فراتر از زمان برچسب نظری ابزار ؟ پاسخ نهفته است در یک وب سایت درهم از متغیر است که شامل طیف گسترده ای از بشریت: سیاست, روانشناسی, سرمایه گذاری, ترس, آزادی, امنیت ، صرف نظر از نتیجه آن مطمئن است به یک بازی جذاب نشان می دهد.

[ad_2]

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.