[ad_1]

بیت کوین یک انقلابی نوع ارز که در سال 2009 معرفی شد! توابع آن را قادر می سازد معاملات به رفتن را از طریق بدون نیاز به انسان متوسط. بنابراین هیچ بانک ها مورد نیاز است.

شما همچنین دریافت سود بدون هزینه های معامله و بدون نیاز به دادن نام واقعی خود را. با چنین انعطاف پذیری بیت کوین تبدیل شده است به طور گسترده ای پذیرفته شده توسط هر دو مصرف کنندگان و تجار. آن را نیز می تواند مورد استفاده قرار گیرد به خرید میزبانی وب, خدمات مواد غذایی آنلاین و فقط در مورد هر یک از خدمات شما می توانید از فکر می کنم آنلاین.

بیت کوین نهفته است بسیار در عرصه ارز. می توان آن را به راحتی مورد استفاده برای خرید کالا ناشناس. آن را نیز فراهم می کند مزایای آسان و ارزان بین المللی پرداخت و قرار است یا محدود به هر کشور و یا قوانین و مقررات.

برخی از مردم از دیدن بیت کوین به عنوان یک وسیله نقلیه برای سرمایه گذاری و خرید بیت کوین با اعتماد است که آنها در ارزش افزایش خواهد یافت.

برای دریافت بیت کوین شما می توانید با خرید یک ارز بازار است که اجازه می دهد تا مردم به خرید و یا فروش آنها با استفاده از سایر ارزهای مختلف.

این انتقال بیت کوین است که به راحتی انجام می شود حمل و نقل Bitcoins به یک فرد دیگری با استفاده از برنامه های تلفن همراه و یا رایانه های شخصی خود را آنلاین. آن را فقط مانند ارسال پول نقد دیجیتالی.

با بیت کوین شما باید یک ارزش پول است که می تواند ذخیره شده در آنچه به نام “کیف پول دیجیتال” که subsists یا در ابر و یا بر روی یک کامپیوتر. این کیف پول دیجیتال است که مانند یک بانک مجازی حساب است که اجازه می دهد تا دارندگان حساب در درون آن ارسال و یا دریافت بیت کوین خرید کالا و خدمات و یا آنها را ذخیره کنید.

اگر چه اکثر حساب های بانکی بیمه توسط FDIC بیتکوین کیف پول نیست و در عین حال آنها امن و پرداخت مزایای انعطاف پذیری.

بر خلاف دلار, طلا, نقره, و یا برخی از دیگر فلزات گرانبها, Bitcoins کمیاب هستند و این کمبود الگوریتمی است.

از نظر بین المللی پول بیت کوین برنده است. هیچ نگرانی در مورد تقلب و یا امنیتی. در برخی از تبادل پول کسب و کار به عنوان مثال کارگران مهاجر می تواند استفاده از بیت کوین به ارسال پرداخت ها از یک کشور به دیگری از طریق ایمیل.

در 27 ژوئن 2014 دولت آمریکا برنامه ریزی شده بود به حراج حدود 30000 BTC که مصادره شد از خاموش شدن از جاده ابریشم آنلاین بازار سیاه عملیات. در آن زمان ارزش بیت کوین بود 633.84 دلار است. امروز یک بیت کوین به ارزش حدود $655.48 دلار در اطراف این زمان است که این مقاله در نوشته شده بود.

اگر شما نگاهی به خوبی در برخی از تجار محلی مرکز شهر, شهرستانها داخلی و یا آنلاین شما بیت کوین آرم پذیرش در پنجره و یا بر روی درب.

بیت کوین هنوز بلوغ و ساخت یک پیشرفت فوق العاده ای نسبت به اینکه یکی از معقول ترین ارزهای تا کنون ایجاد شده.

[ad_2]

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.