[ad_1]

اگر شما در حال رفتن به را انتخاب کنید خوب فارکس شما باید به در نظر گرفتن چند چیز بسیار مهم. رقابت در خرده فروشی فارکس بازار شدید است و اگر شما اسکن از طریق لیست از تمام کارگزاران شما یک سردرد است. به شما کمک کند در زیر آورده شده است 6 چیزهایی که شما ممکن است بخواهید به حساب آورد در هنگام انتخاب بهترین و حرفه ای.

1. امنیت

سطح امنیت باید اولویت اول خود را زمانی که این تصمیم گیری. پس از همه, شما در حال رفتن به بیش از یک مقدار قابل توجهی از پول را به یک حرفه ای است که ادعا می کند به یک متخصص. خوشبختانه شما می توانید اعتبار حرفه ای به راحتی به عنوان وجود دارد در حال مقامات نظارتی است که مجموعه ای قابل اعتماد و شایسته کارگزاران غیر از آنهایی که جعلی. برخی از این مقامات شامل NFA, CFTC FCA, ASIC, آشپزخانه, BaFIN و AMF, فقط به نام چند.

قبل از شما انتخاب می کنید یک کارگزار مطمئن شوید که آنها عضو مربوطه سازمان تنظیم مقررات.

2. هزینه های معامله

شما را مجبور به تحمل هزینه های معامله مهم نیست که چه نوع از پول شما را انتخاب کنید به تجارت. هر بار که شما شروع یک تجارت وجود دارد خواهد بود یا کمیسیون یا گسترش به پرداخت. بنابراین ما نشان می دهد که شما برای ارزان ترین نرخ. در زمان, شما ممکن است مجبور به پرداخت کمی بیشتر برای انتخاب یک بروکر قابل اعتماد.

3. واریز و برداشت

به یاد داشته باشید: کارگزار خوب اجازه می دهد تا مشتریان خود را برای واریز و برداشت وجوه بدون هیچ زحمتی. آن را در منافع حرفه ای به آن را دشوار است برای شما برای گرفتن سود پس از خود را ایجاد انگیزه برای نگهداری وجوه به افزایش تجارت.

به عبارت دیگر کارگزار را تنها نگه داشتن منابع مالی به منظور تسهیل تجارت است. بنابراین شما می توانید سود شما به دست آورده هر زمان. این مسئولیت بروکر فارکس را به مطمئن شوید که روند خروج صاف است.

4. پلت فرم تجاری

اکثر فعالیت های تجاری رخ می دهد از طریق پلت فرم معاملاتی کارگزار است که بدان معنی است که پلت فرم باید پایدار و کاربر پسند. هنگامی که استخدام کارگزار شما ممکن است می خواهم به اطمینان حاصل شود که پلت فرم خوب است. خوب سیستم عامل رایگان ارائه اخبار و کاربر پسند نمودار و ابزار فنی و….

5. اعدام

مطمئن شوید که کارگزار شما را پر خواهد کرد در قیمت مناسب برای سفارشات. به طور کلی کارگزاران پر کردن مشتریان خود را در نزدیکی یا قیمت بازار. این قیمت است که شما می توانید ببینید زمانی که شما ضربه “فروش” یا “خرید” را فشار دهید.

6. خدمات مشتری

در نهایت, شما باید بدانید که کارگزاران انسان هستند و آنها کامل نیست. بنابراین ما نشان می دهد که شما با یک کارگزار که شما می توانید با راحتی هر زمان که شما نیاز به. نگه داشتن در ذهن که کارگزار صلاحیت است که به عنوان مهم به عنوان عملکرد بالا در اجرای معاملات.

در زمان کارگزاران بیش از حد مهربان و مفید هنگامی که شما در حال رفتن را از طریق فرایند افتتاح حساب, اما آنها ارائه احساساتی “پس از فروش” پشتیبانی از مشتری. بنابراین مطمئن شوید که خود را کارگزار نخواهد بود یکی از آنها است.

امیدوارم که این راهنمایی شما کمک خواهد کرد را انتخاب کنید و بهترین کارگزار است.

[ad_2]

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *