[ad_1]

شما ممکن است شنیده شایعات و خواندن بررسی اما در حال حاضر شما واقعا انجام برخی تحقیقات. شما دیده اید تصاویر, و مطمئن شوید که آنها زیبا به در نگاه کنید اما در حال حاضر شما تعجب اگر آنها واقعا انجام هر چیزی در همه. شما در حال حفر عمیق تر. می توانید آنها را بیش از به سادگی نور تا یک اتاق ؟ می توانید این لامپ نمک هیمالیا واقعا بهبود کیفیت زندگی ما ؟ من اینجا هستم تا به شما بگویم که شما شگفت زده می شود آنچه که شما ممکن است کشف و علاوه بر این که یک مقدار مناسب و معقول از علم به آن را به بالا. به من اجازه می دهد برای به اشتراک گذاشتن با شما 5 هیمالیا نمک لامپ مزایای من فکر می کنم شما باید بدانید.

1. کاهش هوابرد آلودگی و حساسیت زا.

در حال حاضر شما احتمالا می دانید که چگونه آنها به طور کلی کار می کنند. هنگامی که شما به نوبه خود یک لامپ نمک بر روی یون های منفی منتشر می شوند و در نتیجه تمیز کننده crisper هوا مناسب است ؟ آن را کمی پیچیده تر از آن است و کل خیلی بیشتر جالب است. آنچه که ما تمایل به فراموش کردن این است که مضر و حساسیت زا و ویروس ها – حیوان خانگی شوره یا سرماخوردگی برای مثال گسترش به راحتی با توجه به رطوبت در هوا است. آنها در آن رشد. اما همانطور که همه ما آموخته است که در وسط کلاس علوم مدرسه نمک به طور طبیعی جذب رطوبت. بنابراین زمانی که یک لامپ نمک “فعال” توسط لامپ داخل خاک است که آن را استخراج شده از هوا است در حال حاضر مجبور به تبخیر سریع تر با توجه به افزایش گرما و در نتیجه تکمیلی یون های منفی و اکسیژن است. شما می دانید آنچه که بدان معنی است ؟ کاهش و خنثی ناخالصی در هوا در محیط داخلی و صلح از ذهن.

2. رهایی از اثرات میدان الکترومغناطیسی تابش.

همانطور که من نوشتن این, تلفن همراه من نشسته در جدول به طور مستقیم در مقابل من. من با استفاده از لپ تاپ و رستوران فای. من گاهی اوقات نگاه یک تلویزیون در پس زمینه است که پخش یک بازی فوتبال است. صدا آشنا است ؟ خوب در این روز و سن ما افسار به تکنولوژی بیشتر از همیشه. اما در دهه گذشته و یا پس از مطالعات گزارش شواهد که ممکن است دقیقا این شرایط است که به طور فزاینده ای هستند و باعث بیماری و خستگی و به طور کلی عدم تمرکز. آنها در بر داشت که “برق کثیف” و یا “میدان های الکترو مغناطیسی” (مصنوعی طول موج ناشی از هجوم سریع از تمام الکترونیک در حال حاضر رقابت برای جلب توجه ما) است که به اندازه کافی به علت عدم تعادل شدید در درون ما جسمی و روانی متحده است. خوشبختانه لامپ نمک به علت نمک خنثی ساختار اتمی کار برای هماهنگ کردن این مخل طول موج. این به ما اجازه می دهد نه تنها به کار سخت اما مهم تر از بقیه سخت تر است.

3. همه طبیعی و عاری از مواد شیمیایی تصفیه هوا.

پس لامپ نمک استخراج شده از کوه و کوهپایه و آب حوضه که سرشار از halite آنها به طور کامل به طور طبیعی اتفاق می افتد. این چیزی است که می دهد هر لامپ نمک منحصر به فرد آن – از شکل و راه آن حک شده است, برای خوش تیپ ناهمواری رنگ و translucence. و وجود دارد بدون نیاز به نگرانی در مورد مواد شیمیایی مضر و یا مواد محرک تولید شده توسط این تصفیه کننده هوا. تنها چیزهایی که این بچه ها کمی هستند مملو از مواد معدنی هستند و یون های منفی در انتظار منتشر خواهد شد به هوا.

4. یکی از بهترین یونی تصفیه کننده هوا برای پول خود را.

تنفس مهم است اما تا صرفه جویی در پول. متاسفانه, آن را تقریبا به عنوان اگر ما مجبور به پرداخت برای تنفس بهتر هوا امروزه به خصوص برای کسانی از ما که انتخاب می کنید به زندگی می کنند به شدت جمعیت کلانشهرهای. ما گیاهان را به خانه های ما و ما تعطیلات را به مکان های که در آن هوای تازه فراوان است و نیالوده. ما حتی بیرون رفتن از راه ما برای خرید بالای خط برش لبه الکترونیکی یونیك امید که آنها را در نهایت پرداخت پول برای خود جایی در جاده ها است. محققان دریافته اند که بسیاری از تصفیه کننده هوا در بازار امروز تولید خطرناکی بالا ازون که در واقع انجام بیش از آسیب خوب. لامپ نمک از سوی دیگر تولید هیچ عوارض جانبی نامطلوب در حالی که هنوز کارآمد و موثر ما تبدیل به یون هوا در محیط داخلی. و در تنها کسری از هزینه الکترونیکی یونی تصفیه کننده هوا, چگونه می تواند شما را به اشتباه ؟

5. لذت بخش, آرام, تب و تاب بودن و حضور.

بسیاری از مردم تحت تاثیر قرار گرفته توسط یک نمک هیمالیا لامپ توانایی برای از بین بردن استرس و افزایش آرامش تقریبا بلافاصله پس از اینکه روشن است. منحصر به فرد آن نارنجی رنگ در حالی که ارائه نور کافی به اندازه کافی عملکرد به عنوان یک نور شب در حال متواضع و محجوب است. از جایی که کار ما به جایی که ما خواب لامپ نمک می تواند به ارائه یک حس طبیعی آرامش به هر اتاق.

[ad_2]

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *