[ad_1]

تحلیل تکنیکال مطالعه و تفسیر و قیمت و حجم سهام و شاخص. با توجه به تغییرات گسترده به بازار سهام ساختار پس از شکست بانکی و زیر نخست وام مسکن, فاجعه, ویژگی های تجزیه و تحلیل شده است در حال تحول و تغییر است. وجود دارد بسیاری از جنبه های تجزیه و تحلیل فنی از جمله شمعی الگوهای حمایت و مقاومت و خط روند الگوهای زاویه صعود و یا نزول به طور کلی روند تا روند پایین روند وری روند نهادی فعالیت های فرکانس بالا معامله گر فعالیت بودجه کوچک و خرده فروشی فعالیت ورود و خروج سیگنال و شاخص.

همه از این می تواند ساده را به 5 حوزه تجزیه و تحلیل است که باعث می شود سهام خود را انتخاب انتخاب سریع تر و ساده تر و به مراتب بیشتر قابل اعتماد است. در اینجا یک لیست از 5 جنبه های کلیدی شما نیاز به تجزیه و تحلیل و تفسیر در هنگام استفاده از ویژگی های تجزیه و تحلیل:

1. این چه تجزیه و تحلیل فنی است که چه روند و خط روند الگو سهام در حال توسعه در زمان. به عنوان مثال برای این درس بیایید مطالعه روند افقی. شما نیاز به شناسایی آنچه وری الگوی از موارد زیر است: بازرگانی محدوده پلت فرم تحکیم گسترده وری Bottoming با شکوه و یا فشرده سازی.

2. زمانی که آیا روند یا خط روند الگو از گزینه های بالا رخ می دهد و یا توسعه در کدام یک از موارد زیر شرایط بازار: پلت فرم بازارهای تجاری محدوده شرایط بازار با شکوه شرایط بازار در دراز مدت پایین پس از یک خرس بزرگ بازار گاهی اوقات در حد متوسط روند بازار که شاخص جزء سهام در حال عقب سهام تکنولوژی جدید.

وقتی که به شما کمک می کند شناسایی شرایط فعلی بازار. این اطلاعات حیاتی به دلیل وضعیت بازار در حال حاضر در زمان شما تصمیم به تجارت سهام به شما می گوید چقدر حرکت در بازار چگونه مقاومت و حمایت از رفتار خواهد شد که در آن به جای جلوگیری از ضرر و زیان, نحوه محاسبه اجرا به دست آوردن و یا هدف به دست آوردن پتانسیل و ریسک به طور کلی از تجارت است.

3. چرا به شما می گوید دلیل این سهام در حال حرکت است که به روند و خط روند الگو. این تعریف کلی شرایط اساسی و شرایط اقتصادی است که می تواند و آیا تاثیر ویژگی های الگوهای. اضافه کردن شاخص های بنیادی به تجزیه و تحلیل خود را کمک خواهد کرد که روشن شدن نهادی علاقه و مهم دیگر اطلاعات مالی. با استفاده از شاخص های بنیادی علاوه بر ویژگی های شاخص ساده سازی تصمیم گیری که سهام چند شما باید انتخاب کنید برای تجارت است.

4. که همه چیز در مورد که از 9 شرکت کنندگان در بازار ایجاد می کند که قیمت عمل است. محدوده نوسان قیمت عمل است نه ایجاد شده توسط غول بزرگ و موسسات که با استفاده از تاریکی استخر. تجارت محدوده تمایل به شکل های مختلف کوچکتر لات و فرکانس بالا معامله گران در حال مخالفت در جهت سهام را به احساسات شکسته و نه خرید و نه فروش کنار کنترل قیمت به اندازه کافی به حفظ روند صعودی یا نزولی.

5. که در آن است به درک که در آن شما باید با بیشترین پتانسیل برای عالی سهام تجارت است که کسب سود بالا با خطر بسیار کم. که در آن به شما می گوید که سطح قیمت ها و همچنین ورود و خروج شما باید استفاده کنید. که در آن شما می گوید که چگونه به تجارت چه استراتژی استفاده کنید و چگونه به نگه داشتن سهام.

با 5 جنبه های کلیدی از ویژگی های تجزیه و تحلیلشما در حال حاضر درک عمیق تر از همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد سهام قبل از اینکه شما تصمیم به تجارت آن است. این حذف ضعیف تر میدارد سهام به ارمغان می آورد وضوح به تجزیه و تحلیل سهام روند و به طور مداوم به شما یاد کلی شرایط که در آن شما در حال معامله است. چه الگوهای قیمت به شما بگویم که روند کلی و خط روند الگو. هنگامی که به شما می دهد وضعیت بازار. چرا به شما می گوید که چرا سهام حرکت می کند که راه. که کنترل قیمت به شما خواهد گفت چگونه قیمت رفتار خواهد شد در کوتاه مدت. که در آن به شما می گوید قیمت ورود خطر خروج و استراتژی استفاده کنید.

[ad_2]

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.