[ad_1]

یکی از سوالات مکرر من در حفظ و دریافت است این مجموعه فهرست بازار که مناسب هستند به صورت خودکار استراتژی های معاملاتی. اجازه بدهید به شما یک نمای کلی از 13 بازار است که من می دانم که شما می توانید, توسعه, جالب, خودکار, استراتژی های معاملاتی برای.

ما شاخص بازار: TF EMD, YM, ES

شاخص بازارهای در حال تخصص من و من می توانم تایید می کنند که برای همه فوق بازارهای آن را بسیار دشوار است برای پیدا کردن کاربردی و با کیفیت بالا و معاملات خودکار سیستم. من فکر می کنم که ساده ترین بازار که در آن شما می توانید نتایج خوبی به سرعت است EMD. بسیاری از استراتژی های مشغول به کار در EMD بازار هستند (با تغییرات جزئی) سودآور نیز در TF بازار است.

در YM, بازار, شما می توانید استراتژی با stop-loss و آن را قطعا یک بازار مناسب برای کوچک حساب تجاری. ES بازار می توان به جای به چالش کشیدن. با توجه به سطح بالایی از اشباع خودکار سیستم های معاملاتی در این بازار از آن مدتی طول می کشد برای پیدا کردن یک بازی جالب و قوی سیستم. هنوز, آن غیر ممکن است و به عنوان یک پاداش برای کار سخت خود را, شما می توانید انتظار کوچکتر توقف ضرر و زیان است که ساخت این بازار بیشتر مناسب برای کوچک حساب.

اتحادیه اروپا شاخص بازار: FDAX

من کاملا یک مقدار زیادی از تجربه با این بازار اروپا است. آن نوسانات بالا می آورد و برخی از واقعا خوب سود, اما اگر شما مراقب باشید به اندازه کافی شما می توانید تجربه و نه بزرگ drawdowns. در واقع آن را بسیار دشوار است برای ایجاد یک سیستم برای FDAX بازار در هنگام استفاده از زمان, قالب با ما ساعات معاملاتی (15.30-22.00). با استفاده از این زمان, قالب, من موفق به ایجاد چند برک آوت سیستم های است که می تواند سودآوری معامله در این بازار است. یکی از سیستم های من ایجاد شده برای FDAX بازار چند سال پیش کاملا ساده برک آوت مدل (من برک آوت مدل ها در کل پیچیده نیست) و معلوم شد که آن سودآور است همچنین در ایالات متحده شاخص بازارها و بازارهای دیگر نیز هست. سیستم لازم نیست که پیچیده قوی می شود فقط لازم است به بیمار – آن را به عنوان طول می کشد برخی از زمان برای پیدا کردن ساده سیستم هایی که قوی هستند.

ما اوراق قرضه آمریکا

من هرگز معامله هر یک از خودکار استراتژی های معاملاتی در بازار ( من تخصص خودم در آمریکا شاخص بازار) اما ایجاد یک بازی جالب و ساده و قوی خودکار استراتژی برک آوت می شود و حتی در این بازار است. من می دانم چندین معامله گران که با موفقیت تجاری آمریکا در بازار وجود دارد و هیچ دلیلی برای اجتناب از آن است. تنها چالش این است که برای ایجاد یک سیستم با به اندازه کافی بزرگ avg. ارزش تجارت. 1 تیک در این بازار نشان دهنده بیش از 30 دلار تا هزینه های معامله و لغزش می تواند تاثیر بزرگی در زندگی صاحبان سهام منحنی. پس نگه داشتن آن در ذهن.

انرژی: CL, RB, NG

من کاملا یک مقدار زیادی از تجربه با انرژی به عنوان به خوبی به خصوص با تجارت CL و NG بازار. به تجارت این بازار شما نیاز به یک بزرگتر حساب آنها تمایل به بسیار زمان فرار به زمان اما ایجاد یک خودکار استراتژی برک آوت است. “راز و فوت و فن” در اینجا این است که برای آزمایش کمی با زمان قالب – به عنوان آنها می تواند واقعا بزرگ تاثیر بر روی نتایج نهایی است. بنابراین دوباره – شما نیاز به بیمار کمی و نترس از تجربه.

در کل من نیز نتایج بسیار جالب در RB بازار اما حرکت نزولی این بازار است که واقعا نقدینگی کم است که به همین دلیل من شروع به تجارت زندگی می کنند با هر یک از سیستم های.برخی از دانش آموزان نیز با تجربه بازارهای انرژی و با توجه به برخی از سیستم های که من را دیده اند من می توانم بگویم که من تنها کسی نیستم که می توانید ایجاد کنید واقعا قوی خودکار استراتژی برک آوت به صورت CL و NG بازار.

غلات: گندم و ذرت

این بازار می تواند کمی به چالش کشیدن برای ایجاد برک آوت سیستم و من شخصا تا به حال فقط یک جزئی شانس هنگامی که در حال توسعه سیستم برای این بازار. من موفق به پیدا کردن یک زن و شوهر از مدل های, اما آن را نیاز به در حال حاضر پیشرفته و دانش است. و من را دیده اند چندین موفق سیستم برای این بازار از دانش آموزان به عنوان به خوبی.

شخصا وقتی که می آید به بازار غلات من کمی نگران در مورد یک موضوع – آنها تمایل به کمی “دیوانه” زمان به زمان وجود دارد و می تواند یک محدودیت حرکت می کند. بنابراین در هنگام کار با این بازار این رویکرد نیاز به پیچیده تر و من به شدت توصیه می شود به یک سیستم پیشرفته برای مدیریت ریسک است که به عنوان مثال به سرعت کاهش تعداد قرارداد (و یا تبدیل سیستم به طور کامل) به عنوان به زودی به عنوان نوسانات به سرعت افزایش می یابد. خوشبختانه از حد حرکت می کند اغلب قبل از نوسانات افزایش می دهد بنابراین شما می توانید پیش بینی آن و واکنش نشان می دهند در پیش است. علاوه بر این ویژگی دانه بازارهای بسیار جالب بالقوه به صورت خودکار استراتژی برک آوت.

Softs: پنبه و شکر

من باید اعتراف که من اصلا تجربه زیادی با این بازار. اما من می دانم که چند تن از دانش آموزان که با استفاده از پیشرفته می دانید-چگونه قادر به ساخت جالب و قوی استراتژی برک آوت حتی در این بازار.

من تجربه کار با قند و شکر در بازار در ابتدای معاملات خودکار شغلی و من فکر می کنم که این بازار واقعا جالب می شود زمانی که شما تصمیم می گیرید برای معامله. موقعیت معامله گران در این بازار خیلی بیشتر امکانات چگونه می توانید جالب برک آوت خودکار استراتژی است.

به طور کلی, آن است که همیشه آسان تر به جستجو برای استراتژی های معاملاتی به جای کوتاه تجارت ، من خودم ساخت استراتژی معاملاتی کوتاه و بلند در راه جداگانه.

تجارت مبارک!

[ad_2]

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *