همه می دانند که آلوئه بهترین لوسیون دستی است ، درست است؟ اشتباه! سالم ترین و مفیدترین گیاه گیاه آلوئه ورا مصرف آن به عنوان یک مکمل تقویت کننده سیستم ایمنی بدن است. باور کنید یا نه ، گیاه آلوئه شگفت انگیز مملو از چیزهایی است که بدن شما برای سلامتی در داخل و خارج از آن احتیاج دارد. این ماده حاوی 6 ماده شیمیایی است که به مبارزه و از بین بردن میکروارگانیسم های بیماری زا معروف است. آلوئه همچنین 3 اسید چرب دارد که بدن شما را دوست دارد ، زیرا آنها برای جلوگیری از درد مفاصل و اندام شما به دلیل التهاب کار می کنند. همچنین مطالعات انجام شده حاکی از آن است که آلوئه ورا در افزایش سطح قند خون در بیماران دیابتی و کاهش احتمال حمله قلبی مؤثر است.

هنگام حمل و نقل عمومی ، هواپیماها ، قطارها و اتوبوس ها ، نسبت به آنچه دستانتان لمس کرده است ، هوشیار باشید. مکان هایی مانند میز سینی ، استراحت بازو و پشت صندلی می توانند ویروس هایی را در اختیار داشته باشند که با ضد عفونی دوره ای به راحتی از بین می روند. نزدیک نگه داشتن یک ماده ضدعفونی کننده دستی در ترغیب بهداشت خوب در جاده کمک خواهد کرد.

ماده ضد عفونی کننده دست دتول جوراب اضافی. از آنجا که وقتی پاهای شما تمام شد ، شما هم همینطور هستید. آنها را در کیف Ziploc با کلاه جوراب زنانه ساقه بلند و دستکش پشمی خود نگه دارید و آنها تمیز و خشک بمانند و بالشتک اضافی را برای تلفن همراه خود فراهم کنید.

فرزند خود را در صورت بیماری به مدرسه بفرستید – اگر فرزند شما علائم بیماری را نشان داد ، باید آنها را در خانه نگه دارید ، زیرا ممکن است مسری باشند و ویروس را به دیگران در کلاس خود منتقل کنند.

8) کیسه ی حلزون سگ ما نیز برای نیازهای دیگر ما باید جیب داشته باشد. باید فضای سوت ، کلیک ، کیف پول ، تلفن همراه ، کلیدها ، کارتها و چراغ قوه ما را داشته باشد.

انجمن ضد عفونیاتر دستگاه جوجه کشی

اگر شما یا عزیزانتان (بچه ها و همسران) به دلیل بروز علائم آنفولانزای آسمانی بهشت ​​خود هستید ، در خانه بمانید تا زمانی که مسری نباشید. با آنفولانزای خوکی گفته می شود که یک روز قبل از دیدن هرگونه علائم و 5-7 روز بعد از بیماری مسری هستید. فرد بیمار را تا حد ممکن از سایر افراد دور نگه دارید ، به خصوص از نظر افرادی که در معرض خطر عوارض آنفلوانزا مانند کودکان کوچک و بزرگترها قرار دارند.

دست های تمیز برای جلوگیری از بیمار شدن افراد مسیری طولانی را طی می کنند ، بنابراین آماده سازی یک ضد عفونی کننده با کیفیت آماده راه بسیار خوبی برای نگه داشتن شما و خانواده شما است.

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.