شستشوی مکرر دست در حال حاضر با یک دستگاه پخش کننده صابون دیواری آسان تر و راحت تر است. درست مانند یک دستگاه ضدعفونی کننده دستی ، دیواره دیواری مقدار مناسب مایعات را برای خارج شدن از ظرف نگه می دارد. این به شما کمک می کند تا با کنترل جریان صابون ، صابون مایع را که در اختیار دارید ، به حداکثر برسانید.

تا حد ممکن از افراد بیمار خودداری کنید. اگرچه این امر واضح به نظر می رسد ، قبل از ورود به خانه شخصی که به طور فعال فعالیت می کند یا به تازگی مبتلا به آنفولانزا شدید دو بار فکر کنید. از بوسیدن و بغل کردن افراد بیمار حتی در خانه خودداری کنید. اگر به آنفلوانزا مبتلا شدید ، تا حد امکان در خانه از محل کار ، اماکن عمومی و افراد دیگر در خانه بمانید تا اینکه خوب باشید تا از گسترش بیشتر جلوگیری کنید.

اگر از ورزش در فضای باز یا سایر فعالیت های در فضای باز لذت می برید ، دستان خود را در معرض عناصر طبیعی قرار می دهید که می توانند استرس را روی آنها ایجاد کند. دستکشهای محافظ و همچنین شفابخش لوسیونهای مراقبت از دست و کرمهای دست ، دستهای شما را بسیار خوب می کند. حتی اگر ترجیح می دهید مانند منزل ، در خانه بازی کنید ، باید از مراقبت های محافظتی دست مانند دستکش و ضدعفونی کننده دست استفاده کنید.

به راحتی قرار دادن لوسیون آسان است. این محصول در انواع مختلفی از روش های تحویل عرضه می شود. شما می توانید دستمال مرطوب ، ژل ، اسپری و موارد دیگر را انتخاب کنید. همه به همان اندازه موثر هستند. هیچ کدام به آب یا حوله احتیاج ندارند. بنابراین چگونه می دانید کار آن چیست؟ شما می توانید با کاهش تعداد ویروس ها و سرماخوردگی که دریافت می کنید. در صورت مشاهده محیط پیرامون خود بهترین نتیجه را می گیرید و در صورت لزوم از شستشو استفاده می کنید و به دنبال آن شستشوی مرتب دست با آب و صابون گرم سنتی انجام می شود.

برخی مناطق عمومی دیگر برای رعایت موارد زیر: کف ، فرش و محوطه ورودی. فرش های خلاء و عمیق و کف های تمیز اغلب. هنگام ورود به خانه کفش خود را از کفش بلند کنید (یا کف پا را با مواد ضد عفونی کننده تمیز کنید) – آنها همچنین حامل میکروب هستند.

تجارت نیز آن را دوست دارد و سرویس بهداشتی رایگان را به کارمندان خود توزیع می کند. برخی از شرکت ها نیاز دارند که هر کس پس از دست زدن به دستگیره درب یا ساعت زمانی ، دست خود را با آن بشویید. این کمک می کند تا بیماری کنترل شود و افراد بیشتری را از گرفتن روزهای بیمار دور نگه دارد. تولید می تواند در طول فصل آنفولانزا پایدار بماند. این اغلب یک مشکل بزرگ است ، مخصوصاً برای افرادی که در دفاتر نزدیک با هم کار می کنند و مجبورند تلفن ، رایانه و تجهیزات را به اشتراک بگذارند.

ژل ضد عفونیاتر دست بیمارستانی

نگاهی بسته به چشم. ضد عفونی کننده دست تا نه ساعت خواب هر شب برای بیشتر بزرگسالان توصیه می شود. کمبود خواب منجر به تضعیف دفاع می شود و در را برای بیماری باز می کند. اگر به اندازه کافی خوب و یا به اندازه کافی طولانی خواب نیستید ، سعی کنید یک مراسم آرامش در زمان خواب (برنامه ای که شامل تلویزیون یا رایانه نیست) ، مانند خواندن بی سر و صدا ، حمام گرم ، روزنامه نگاری یا مراقبه را شروع کنید.

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.