همه می دانند که آلوئه بهترین لوسیون دستی است ، درست است؟ اشتباه! سالم ترین و مفیدترین گیاه گیاه آلوئه ورا مصرف آن به عنوان یک مکمل تقویت کننده سیستم ایمنی بدن است. باور کنید یا نه ، گیاه آلوئه شگفت انگیز مملو از چیزهایی است که بدن شما برای سلامتی در داخل و خارج از آن احتیاج دارد. این ماده حاوی 6 ماده شیمیایی است که به مبارزه و از بین بردن میکروارگانیسم های بیماری زا معروف است. آلوئه همچنین 3 اسید چرب دارد که بدن شما را دوست دارد ، زیرا آنها برای جلوگیری از درد مفاصل و اندام شما به دلیل التهاب کار می کنند. همچنین مطالعات انجام شده حاکی از آن است که آلوئه ورا در افزایش سطح قند خون در بیماران دیابتی و کاهش احتمال حمله قلبی مؤثر است.

این غلط است در واقع انواع مختلفی از توزیع کننده های مختلف در بازار وجود دارد. بهترین توزیع کننده ها مواردی هستند که برای بدست آوردن ضد عفونی کننده دستی لازم نیست با آنها تماس برقرار کنید. نکته اصلی اجتناب از میکروب ها این است که به سادگی همه چیزهایی را که لازم نیست لمس کنید. این که آیا شما از یک سرویس بهداشتی عمومی استفاده می کنید و از فناوری های دستشویی بدون لمس استفاده می کنید ، یا به سادگی از یک دستگاه ضد عفونی کننده بهداشتی مستقل استفاده می کنید ، لمس نکردن تجهیزات می تواند خطر تماس با میکروب ها را کاهش دهد.

استرس را کاهش دهید. استرس سیستم ایمنی بدن را تضعیف می کند و شما را در مقابل آنفولانزا و بیماری های دیگر آسیب پذیرتر می کند. و از آنجا که بسیاری از افراد در طول تعطیلات و ماه های زمستان دچار استرس و اضطراب شدید می شوند ، لازم است که اقدامات لازم برای کنترل این امر انجام شود. وقت خود را صرف کنید – حتی از طریق تلفن – با افرادی که شرکت شما از آنها لذت می برد (یا اگر به دنبال این هستید که به تنهایی به دنبال آن هستید) ، در صورت نیاز به کمک بخواهید ، خود را دلسرد کنید (از تعطیلات برای تعطیلات برای گواهینامه های هدیه بخواهید به یک آبگرم) و در صورت لزوم به دنبال راه هایی باشید تا بتوانید بار کاری خود را سبک تر کنید.

الکل مناسب را انتخاب کنید – الکل در دوزهایی از 40 تا 95 درصد تولید می شود. مطالعات نشان داده اند که غلظت بهینه الکل برای از بین بردن میکروب ها 70 تا 90٪ است. پیشنهاد می کنم قدرت انتخاب الکل را در انتخاب آنها در نظر بگیرید.

برخی مناطق عمومی دیگر برای رعایت موارد زیر: کف ، فرش و محوطه ورودی. ژل ضدعفونی کننده دست دتول مدلa235حجم50میلی لیتر های خلاء و عمیق و کف های تمیز اغلب. هنگام ورود به خانه کفش خود را از کفش بلند کنید (یا کف پا را با مواد ضد عفونی کننده تمیز کنید) – آنها همچنین حامل میکروب هستند.

نتیجه نهایی: این یک بیماری جدی است ، اما با درک نحوه شیوع ویروس و اقدامات احتیاطی مناسب می توانید خود را سالم نگه دارید. حتی اگر به اندازه کافی ناراحت باشید که به بیماری مبتلا شوید ، با جستجوی سریع مراقبت های پزشکی ، احتمال ابتلا به بیماری بدون مشکل بسیار خوب است.

محلول ضد عفونی ساز دست شخصی

بنابراین چه آن را بنوشید ، چه بخورید ، یا آن را روی پوست خود مالش دهید ، آلوئه ورا فقط یک ماده افزودنی عالی است! با استفاده های بسیار زیاد ، جای تعجب نیست که این گیاه به یک گیاه خانگی تبدیل شود!

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.