فصل سرما و آنفولانزا بر عهده ما است. و گرچه جلوگیری از قرار گرفتن در معرض غیرممکن است ، می توان شانس خود را برای اجازه دادن به آن اشکالات تند و زننده در بدن شما به حداقل رساند. در اینجا 11 راه برای دفع آنفولانزا آورده شده است.

مبلمان با روکش وینیل با همان صابون و آب می توانند همان درمان را داشته باشند. اما مطمئن باشید که از محلول های سفید کننده استفاده نمی کنید. ژل ضد عفونی کننده دست lynx طور جبران ناپذیری به پارچه آسیب می زند.

افراد جوان ، پیر و مبتلا به بیشترین خطر در معرض خطر هستند. با این حال ، همه مستعد ابتلا به این ویروس هستند. کاهش ایمنی به دلیل افزایش سن ، شرایط موجود یا عملکرد سیستم ایمنی به خطر افتاده ، احتمال بروز عوارض جدی مانند سینه پهلو و مرگ را بیشتر می کند.

اقدامات احتیاطی شخصی به طور معمول احتمال بیماری شما را کاهش می دهد. CDC توصیه می کند که افراد در معرض خطر ابتلا به آنفولانزای خود را به عنوان احتیاط در ردیف اول قرار دهند.

تجارت نیز آن را دوست دارد و سرویس بهداشتی رایگان را به کارمندان خود توزیع می کند. برخی از شرکت ها نیاز دارند که هر کس پس از دست زدن به دستگیره درب یا ساعت زمانی ، دست خود را با آن بشویید. این کمک می کند تا بیماری کنترل شود و افراد بیشتری را از گرفتن روزهای بیمار دور نگه دارد. تولید می تواند در طول فصل آنفولانزا پایدار بماند. این اغلب یک مشکل بزرگ است ، مخصوصاً برای افرادی که در دفاتر نزدیک با هم کار می کنند و مجبورند تلفن ، رایانه و تجهیزات را به اشتراک بگذارند.

اگر صابون و آب به راحتی در دسترس نباشد ، یک ضد عفونی کننده دست الکل گزینه دوم است. توجه: ضدعفونی كننده دست شیمیایی باید حداقل 1 دقیقه مرطوب بماند تا مؤثر باشد. ضدعفونی كننده دست را برای جایگزین مناسب هر بار صابون و آب اشتباه ندهید.

ضد عفونی کننده های دستی این مزیت را دارند که ابزاری بسیار مفید برای تمیز کردن دست ها هستند. با وجود الکل به عنوان ماده اصلی ، این محصولات گزینه های بعدی صابون و آب هستند. هرکسی می تواند این مورد را به اطراف برساند و هر وقت دوست دارد دست خود را بشویید. به علاوه ، شما می توانید در مورد هر یک از این محصولاتی که فکر می کنید نیازهای تبلیغاتی شما را برطرف می کند ، گزینه ای داشته باشید. ضد عفونی کننده های دستی تبلیغاتی به صورت ژل و مایع می آیند. این موارد همچنین در بطری های اسپری ، پمپ و جیب موجود است. این گزینه ها را با هم مخلوط کرده و ابزار مناسب بازاریابی را برای تجارت خود ایجاد کنید.

محلول ضد عفونی ساز دست بهتر یا ژل؟

بودجه خود را بررسی کنید – بسیاری از تأمین کنندگان آنلاین هستند که بسته بندی های مختلفی را در سفارش مواد تبلیغاتی ارائه می دهند. شما باید از وب سایت های موجود نظرسنجی کنید و یکی از آنها را انتخاب کنید که به شما امکان می دهد بیشترین درآمد را از آن داشته باشید.

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.