این چیزی است که همه ما باید آن را یاد بگیریم و تمرین کنیم. من نمی توانم تحمل کنم وقتی می بینم کسی خیلی بی دق باشد ، متأسفانه میکروب های زیادی وجود دارند که در آن شناور هستند. بسیاری از بیماری ها وجود دارد که با عطسه یا سرفه می توان از فرد به فرد دیگر سرایت کرد. من قطعاً نمی خواهم میکروبهای شما را به اشتراک بگذارم یا آنچه را که بعد از عطسه یا سرفه کردن به دستتان لمس کرده اید ، لمس می کنم.

میزان الکل پاک کننده های دستی ممکن است به شکل اتیل الکل ، اتانول یا ایزوپروپانول باشد. مهم نیست که کدام نوع الکل ذکر شده است ، غلظت آن باید بین 60 تا 95 درصد باشد. هر چیزی کمتر از 60 درصد برای پاک کننده موثر کافی نیست. در حالی که استفاده از الکل رایج است ، برخی از گروهها از دور نگه داشتن مواد حاوی الکل از کودکان حمایت کرده اند. ممکن است آنها ژل ها را از روی دست خود لیس بزنند و این می تواند باعث مسمومیت با الکل شود!

ضدعفونیاتر دست bk

مخاطبان خود را مطالعه کنید – این بسیار مفید خواهد بود که ابتدا در مورد مخاطب مورد نظر خود اطلاعات بیشتری کسب کنید تا بتوانید نیازهای آنها را شناسایی کنید. سعی کنید نتیجه بگیرید که کدام نوع برای آنها بسیار جذاب است و کدام یک از فرمها به نفع آنها خواهد بود.

گاهی اوقات ما به مشکلات دچار می شویم ، وقتی واقعاً غیرممکن است که مکانی برای شستن دست بچه ها پیدا کنیم. یک مثال خوب از این مسئله این است که اگر تاکنون در خانه خود به یک پارک بروید. بعضی اوقات پیدا کردن امکانات کار کمی دشوار است تا بتوانند از صابون و آب استفاده کنند. این در حالی است که داشتن ضد عفونی کننده دست Purell ایده خوبی است. این امکان تمیز کردن سریع و آسان را فراهم می کند.

4) کیسه زباله سگ ما باید بتواند عرضه کیسه های زباله سگ خالی ما را حفظ کند. اگر ما ترجیح می دهیم از دستگاه ضایعات کیسه زباله سگ استفاده کنیم ، کیف ما نیز باید بتواند این لوازم جانبی را نگه دارد.

چاقوی تیغه ثابت. چاقوهای تیغه ثابت اتاق اضافی را در خود جای می دهند اما از همتای های تاشو با دوام تر و متنوع تر هستند. نگه داشتن چاقو در بسته خود ، یکی در کیت بقا خود ، و چند ابزار Leatherman روی کمربند شما باعث می شود که همیشه واقعاً شمشیر تیز داشته باشید.

شستشوی دست یک روش عالی برای جلوگیری از شیوع میکروب است. جلوگیری از گسترش میکروب ها به حفظ یک محیط سالم کمک می کند. ژل ضدعفونی کننده دست bath این عادت ساده به سمت ارتقاء سلامتی بسیار طولانی پیش خواهد رفت.

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.