[ad_1]

سید مرتضی سقائیان نژاد عصر سه شنبه در آیین افتتاح، بهره برداری و آغاز عملیات اجرایی ۱۱۰ پروژه شهرداری افزود: برای پروژه هایی که در شش ماهه نخست سال جاری به بهره برداری می رسند، بیش از ۲ هزار میلیارد تومان هزینه شده است.

وی با اشاره به بسیج تمامی امکانات و ظرفیت ها و اقدامات جهادی برای مقابله با ویروس منحوس کرونا، خاطرنشاان کرد: با وجود هم زمانی شیوع بیماری کرونا، وقوع سیل، آغاز سال نو و پیش رو بودن نیمه شعبان، شهرداری قم مسائل گوناگون را به خوبی پیگیری می کرد.

شهردار قم با بیان اینکه هیچ یک از پروژه های عمرانی شهر قم با وجود همه مشکلات تعطیل نشده است، اظهار داشت: تحریم ها، کرونا و حوادث طبیعی هیچ کدام پروژه ها را متوقف نساخته و در بخش های مختلف با جدیت دنبال می شود.

وی در ادامه افزود: پروژه های رمپ پل نهم دی، تقاطع جعفریه و کمربندی امام علی(ع)، سوله های ورزشی مناطق دو و سه و چهار و پنج، فاز اول مترو قم با سه ایستگاه و برخی پروژه های دیگر تا پایان سال افتتاح و بهره برداری خواهند شد.

سقائیان نژاد همچنین با اشاره به خریداری و اورهال ۳۵۰ دستگاه اتوبوس جدید که می تواند ظرفیت ۶ سال آینده را تأمین کند، تصریح کرد: بیش از ۲۵۰ هزار تن آسفالت نیز تا پایان سال برای بهبود وضعیت آسفالت خیابان ها و معابر در مناطق گوناگون توزیع می شود.

آیین افتتاح، بهره برداری و آغاز عملیات ۱۱۰ پروژه عمرانی، خدماتی، فرهنگی، ترافیکی، فناوری، سرمایه گذاری، فضای سبز و زیباسازی شهرداری قم با اعتباری بالغ بر ۸ هزار و ۶۰۰ میلیارد ریال با حضور جمعی از مدیران و مسؤولان استان در سالن همایش های شهرداری قم برگزار شد.

در این مراسم همچنین ضمن رونمایی از سند تجربیات مدیریت شهری قم در مقابله با کرونا، از کارکنان و پرسنل جهادی و فعال شهرداری قم در مقابله با بحران ویروس کرونا با اهدای لوح تقدیر و هدایایی تجلیل بعمل آمد.

[ad_2]

Source link

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *