[ad_1]

سردار محمد قنبری روز سه‌شنبه در این‌باره اظهارداشت: در اجرای طرح ارتقا امنیت اجتماعی، پلیس آگاهی با همکاری دیگر رده‌های عملیاتی سیستان و بلوچستان در بررسی پرونده‌های سرقت‌های مسلحانه و به عنف در هفته گذشته پنج نفر از عاملان این سرقت‌ها را شناسایی و تحت مراقبت قرار دادند.
وی افزود: ماموران انتظامی شهرستان‌های زاهدان، ایرانشهر، سراوان و دلگان با هماهنگی‌های قضائی این سارقان را در عملیات‌های مختلف دستگیر کردند.
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: در پی دستگیری این سارقان سه دستگاه خودرو، یک دستگاه موتورسیکلت، پنج دستگاه تلفن همراه، مقادیری وجه نقد مسروقه، پنج قبضه چاقو و قمه، یک عدد شوکر و یک عدد اسپری فلفل از متهمان کشف شد.
وی تصریح کرد: متهمان در بازجویی‌های به عمل آمده به ۲ فقره سرقت مسلحانه خودرو، یک فقره سرقت مسلحانه مغازه، یک فقره سرقت مسلحانه موتور سیکلت، پنج دستگاه تلفن همراه، هشت فقره سرقت به عنف تلفن همراه و چهار فقره سرقت به عنف وجه نقد اعتراف کردند.
سردار قنبری با اشاره به ادامه تحقیقات از متهمان برای کشف دیگر جرائم احتمالی خاطرنشان کرد: پلیس سیستان و بلوچستان بر تداوم اجرای طرح‌های ارتقا امنیت اجتماعی بویژه در برخورد با جرایم خشن و سرقت‌های به عنف و مسلحانه برای افزایش رفاه اجتماعی شهروندان با حداکثر توان خود ادامه خواهد داد و در این مسیر از هیچ تلاشی دریغ نخواهد کرد.
 

[ad_2]

Source link

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *