[ad_1]

پدرم قهرمان من. مادر او فوت کرد زمانی که او 3 بود… پدرش وقتی که او 20. او متولد سال 1933 در یک روستای کوچک در هند. در آن زمان هند بود فوق العاده ضعیف با مردم در حال مرگ از گرسنگی در هر روز است. به نوعی خود او را از طریق کالج. و سپس پدر یک کار در بمبئی هند بزرگترین شهرستان. هنوز هم او را شکست با یک خانواده برای حمایت از.

در سال 1974 او اعمال می شود برای یک کار در دبی. هیچ کس تا به حال شنیده دبی.

“همین حالا برو!” خواهر و برادر خود را به او گفت که او این کار را کردم.

هند چشم انداز وحشتناک بودند. دبی به تازگی یافت نفت است. او می دانست که در نظر گرفتن شانس در دبی شرط بندی بهتر بود. این یک خطر محاسبه شده.

“من چیزی برای از دست دادن” او گفت که خانواده اش هنگامی که او به کار گرفت.

دبی بیشتر بود صحرا زمانی که او وارد است. او می خواهم به شیخ کاخ به قهوه و بحث در مورد کسب و کار.

در حقیقت رفتن به دبی بدون ذهن و بسیار خوشحال. دبی رشد چشمگیری. پدر و ساخته شده 100,000 برابر بیشتر از پول اگر او تا به حال باقی ماند در هند. در زمان مرگش در سال 2000 او می خواهم قرار دادن من و خواهرم به من از طریق کالج. و او ذخیره می خواهم به اندازه کافی به طوری مادر من هرگز تا به حال به کار و یا نگرانی در مورد پول است.

خط پایین: پدر من در زمان خطر محاسبه شده زمانی که او در زمان یک فرصت در دبی و آن پرداخت می شود در پیک.

من پدر من مادر. محاسبه ریسک است که فلسفه من برای سرمایه گذاری و تجارت است. این است چگونه من ساخته شده پول برای مشتریان در حالی که در وال استریت. و آن را چگونه سرمایه گذاری پول خود من در حال حاضر.

محاسبه ریسک در بازارهای مالی به معنای شما را به فرصت های زمانی که شانس به نفع شما. که راه را هنگامی که شما سرمایه گذاری شما باید یک فرصت خوب برای پول. شما هرگز نمی توانید تضمین می کنند, البته, اما زمانی که من خوب شانس من را شرط.

امروز من قصد دارم به شما نشان می دهد یک فرصت باور نکردنی در گرانبها-فلزات بازار است. این یک تجارت که در آن شانس به نفع شما به عنوان من به شما نشان می دهد. و این یک تجارت است که من قرار دادن پول خود را.

اگر شما خرید 1 اونس طلا امروز آن را به شما هزینه 80 اونس نقره. به عبارت دیگر طلا 80 بار با ارزش تر از نقره. که اتفاق افتاده است تنها سه بار در 15 سال گذشته. آن شدید است. و معمولا زمانی که طلا به نقره نسبت ضربات شدید سطح دو چیز اتفاق می افتد.

اول شما ببینید قیمت ها بالا برود. دوره. در سال 2008 زمانی که نسبت به آمار 80 نقره افزایش یافت. در سال 2002 نقره بسیج نزدیک به 100٪. در سال 1991 این فلز به دست آورد بیش از 40 درصد است.

دوم نقره قیمت صعود سریع تر از قیمت طلا.

نقره ای خیلی کم است

چه خبر است ؟ چرا این خاطر اتفاق می افتد ؟

طلا یک فلز گرانبها با بیشتر تقاضای سرمایه گذاری. تقاضای سرمایه گذاری به معنی مردم خود را زیرا آنها بر این باورند طلا قیمت رفتن به بالا برود.

نقره ای دارای دو منبع تقاضا: تقاضای سرمایه گذاری به دلیل آن یک فلز گرانبها و صنعتی تقاضا است. برای مثال آن است که با استفاده از انرژی خورشیدی به مدارات الکترونیکی و به عنوان یک کاتالیزور در واکنش های شیمیایی.

حدود 56 درصد از نقره استفاده می رود به صنعتی تقاضا است. به عنوان یک نتیجه, قیمت حساس هستند به صنعتی تقاضا است. همین دلیل است که طلا و نقره نیست تجارت محکم با هر یک از دیگر.

یکی دیگر از دلایل این است که نقره ای است که به ندرت یافت می شود خود را در آن. تا آنجا که 66 درصد از نقره می آید به عنوان یک محصول جانبی از استخراج مس و سرب و روی است. نقره ای عرضه می رود تا زمانی که شرکت ها در حال افزایش استخراج این فلزات. بنابراین شما باید یک وضعیت که در آن وجود دارد بیش از حد نقره ای عرضه نسبت به تقاضا است. از آنجا که نقره قیمت پایین حتی زمانی که قیمت طلا در حال افزایش است.

عرضه نمی خواهد نگه دارید تا

بنابراین آنچه در حال حاضر ؟ مس است که نزدیک به شش سال کم است. روي در نه سال کم است. سرب در پنج سال اخیر. به دلیل این سقوط قیمت شرکت های استخراج معدن را کاهش تولید این فلزات است. جای تعجب نیست که نقره تولید تنظیم شده به نازل شدن نیز هست. سرمایه اقتصاد شناخته تحقیقات شرکت تخمین می زند که تولید در حال رفتن به رها کردن 9.2 درصد در سال 2016 و 13% در سال 2017.

تقاضا برای نقره ای قوی است. تقاضای سرمایه گذاری است تا 400% از زیر 50 میلیون اونس در سال 2006 به 200 میلیون اونس در سال 2015. تقاضای سرمایه گذاری در حال رفتن به نگه داشتن سر به فلک کشیده به دلیل منفی نرخ بهره و بی ثباتی مالی باعث بی اعتمادی در مقاله ارز.

بیشتر چه صنعتی تقاضا برای نقره است که انتظار می رود به افزایش 3% در سال 2016.

کاهش عرضه است. افزایش تقاضا. طلا-نقره ای درجه بالاتر از 80 – یک سطح که در آن نقره soars از تاریخ گذشته. یک, دو, سه. ستاره ها در تراز وسط قرار دارد برای این فلز افزایش می یابد. چگونه بالا ؟ قیمت نقره می تواند به 30 دلار در هر اونس حداقل است که حدود 100% از قیمت فعلی آن.

خوب شانس برای دستاوردهای بزرگ

این نوع از تجارت شما باید برای قرار دادن در. شانس را به نفع خود. البته وجود دارد مطمئن شوید که هیچ چیز در سرمایه گذاری اما من معتقدم نقره ای توسط یک سنگ جامد شرط به بالا رفتن از قیمت فعلی آن.

شما می توانید بازی بازی های نقره ای با خرید فیزیکی میله و یا سکه.

در نهایت شما می توانید خرید نقره-متمرکز شرکت های استخراج معدن تجارت در بازار سهام است که چگونه من ساخته شده من شرط می بندم. متاسفانه هیچ ETFs که تمرکز بر روی نقره ای-شرکت های استخراج معدن را به شما توصیه. و این امر می تواند بی تدبیر به شما بگویم به خرید سهام بدون دادن به شما تمام حقایق و تجزیه و تحلیل مناسب.

[ad_2]

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.