چین دارای گیاهان بومی بسیاری است که در پزشکی ، محوطه سازی ، دکوراسیون ، پخت و پز و همچنین به عنوان خانه هایی برای حیات وحش مورد استفاده قرار می گیرد.

گیاهان بومی چین
صنوبر چین یک درخت همیشه سبز سوزنی است که بومی مناطق جنگلی مرکزی چین و تبت است. بوته چینی

چین
چین دارای گیاهان بومی بسیاری است که در پزشکی ، محوطه سازی ، دکوراسیون ، پخت و پز و همچنین به عنوان خانه هایی برای حیات وحش مورد استفاده قرار می گیرد. فلور بومی چین با بیش از 30،000 گونه گیاهی متنوع است و برخی از این گونه ها فقط در چین رشد می کنند. چین جنگل های زیادی دارد که گونه های وحشی در آن رشد می کنند. گونه های بومی به دلیل احیاء کم ناشی از فعالیت های انسانی تقریباً منقرض شده اند. جنگلهای بارانی گرمسیری و فصلی محدود به جزیره هاینان و یوننان بوده و دارای گونه هایی مانند سرو یوننان است. همچنین درختان برگریز مانند درخت شاد وجود دارد. گیاهان بومی در برابر شته ها و بسیاری از بیماری ها که گونه های گیاهی بومی یا عجیب و غریب را تحت تأثیر قرار می دهند ، مقاوم هستند. در زیر برخی از گونه های درختان بومی کشور چین آمده است.

درخت گوتا پرچا
گوت پرچا (Eucommia ulmoides) یک درخت کوچک بومی کشور چین است. این درخت متعلق به خانواده یکنواخت است. Eucimmiaceae. گیاه بومی در مناطق وحشی تقریباً مورد تهدید قرار گرفته است ، اما مردم چین به طور گسترده آن را به دلیل پوست آن که دارای خواص دارویی است ، کشت می کنند. گوت پرچا تا ارتفاع حدود 15 متر رشد می کند. دارای برگهای برگریز است که بطور متناوب با حاشیه های دندانه دار و نوک های اسکینوم چیده شده اند. گلهای آن (مارس-مه) ناخوشایند ، كوچك و سبز است و میوه های آن (ژوئن-نوامبر) یك سامرا بالدار است ، 2-3 سانتی متر با 1-2 سانتی متر با یك بذر. برگ هنگام پاره شدن ترکیبی از لاتکس ایجاد می کند ، که برای خشک نگه داشتن برگ به لاستیک خشک می شود. این گیاه بومی در صنایع تولید لاستیک طبیعی در چین دارای اهمیت است.

گیاهان بومی چین

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.