[ad_1]

به گزارش ایرنا، یحیی گل‌محمدی در نشست خبری پس از دیدار تیمش برابر التعاون که با برد یک بر صفر پرسپولیس همراه بود، گفت:خوشحالم که توانستیم سه امتیاز این بازی را به دست آوریم و این برد را به هواداران تقدیم می‌کنم.

وی افزود: همچنین به تمام بازیکنان خوبم که تلاش مضاعفی کردند تا ۳ امتیاز این دیدار کسب شود تبریک می گویم. بازیکنان خیلی زحمت کشیدند و با غیرت بازی کردند. در مجموع بازی خوبی را انجام دادیم هم در فاز دفاعی توانستیم راه های نفوذ حریف را ببندیم و هیچ موقعیتی به حریف ندهیم از طرفی در فاز هجومی هم چه زمانی که صاحب توپ بودیم و چه زمان انتقال توپ به حمله عملکرد خوبی داشتیم و توانستیم در نهایت بازی را ببریم.

این مربی ادامه داد: بابت گرفتن این سه امتیاز خیلی خوشحالم اما هنوز صعودمان به دور بعد قطعی نیست چرا که هنوز دو بازی مهم دیگر را پیش رو داریم و باید روی پیروزی در آن مسابقات تمرکز کنیم تا بتوانیم با ارائه بازی های خوب و به مرحله بعد صعود کنیم.

وی در مورد غیبت احمد نوراللهی در ترکیب اصلی پرسپولیس تصریح کرد: با توجه به فشردگی مسابقات سعی کردیم که به برخی از بازیکنان استراحت دهیم و غیبت نوراللهی هم به همین خاطر بود. به‌این نکته توجه داشته باشیم که لیگ‌ قهرمانان‌ آسیا تورنمنت سختی است و شرایط خاص خودش را دارد. فشردگی مسابقات کار را برای بازیکنان و همچنین سایر تیم‌ها سخت کرده است و مجبور هستیم تا جایی که امکانش وجود دارد به بازیکنان استراحت بیشتری بدهیم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در مورد غیبت «مهدی بن‌عطیه» ستاره تیم الدحیل در دیدار پیش روی این تیم مقابل سرخپوشان، گفت: اینکه بن عطیه بازیکن خوب و تاثیرگذاری در ترکیب الدحیل است، شکی نداریم اما با تیم الدحیل بازی داریم و تمام تمرکزم را روی دیدار پیش‌رو است. الدحیل تیم بزرگی است بازیکنان خوبی دارد و به طور حتم نفرات خوبی هم جایگزین بن‌عطیه خواهند شد. اینکه چه بازیکنی مقابل ما بازی نمی کند به آن فکر نمی کنیم.

وی افزود: امسال به خاطر بیماری کرونا شرایط خاصی در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا حاکم شد و این موضوع باعث شد تا در غیاب هوادارانمان که بخش عمده‌ای از قدرت تیمی ما هستند به میدان برویم. اگر با تیم‌هایی که در حال حاضر در گروه ما حضور دارند در ورزشگاه آزادی بازی می کردیم شرایط خیلی برای ما بهتر بود. در سال ۲۰۱۸ هم که پرسپولیس فینالیست شد تاثیر حضور هواداران خیلی زیاد بود و اصلی ترین دلیل حضور تیم در فینال آسیا تاثیر حضور پرشور هواداران بود.

گل‌محمدی ادامه داد: امسال از این قدرت تیمی محروم هستیم اما بازیکنان ما با تلاش مضاعف خود این غیبت هواداران را جبران می کنند امسال اولین هدف ما این است که از گروهمان صعود کنیم و امیدوارم در مراحل بالاتر عملکرد هماهنگ تری بین بازیکنان به وجود بیاید بازیکنان جدید زیادی به تیم ما اضافه شدند و هر بازی نسبت به بازی قبل بازیکنان هماهنگ تر و بهتر ظاهر خواهند شد.

گل‌محمدی تاکید کرد: امید زیادی به صعود داریم و امیدوارم در نهایت تیمی که از غرب آسیا فینالیست می‌شود، پرسپولیس باشد.

[ad_2]

Source link

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.