[ad_1]

داشتن یک خوبی گردد دودویی گزینه های استراتژی تجاری است که یک دارایی برای معامله گران است. این کمک خواهد کرد که آنها را به غلبه بر هر گونه حوادث غیر مترقبه در بازار مالی است. این بخش از گزینه های باینری است که بسیار فرار از این رو آن را دشوار است به یک استراتژی منحصر به فرد است که مناسب در تمام شرایط. با این حال معامله گر می تواند به دنبال برخی از قوانین که راهنمای او در طول سفر تجاری که ممکن است کمک به حداکثر رساندن خود را باز می گرداند.

نظارت بر بازار مالی

نظارت بر بازار مالی یکی از مهم ترین استراتژی های هر معامله گر باید اتخاذ کنند در حالی که صحبت از تجارت آنلاین. علاوه بر نگه داشتن یک رکورد از روند دارایی ها زیر ازلی عنصر از یک تجارت موفق. دو ابزار است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای نگه داشتن چشم در جهات دارایی در حال حرکت هستند:

  • تحلیل تکنیکال – تحلیل تکنیکال یک ابزار است که تجزیه و تحلیل مالی گذشته روند قیمت ها به منظور پیش بینی در مورد آینده روند. آن است که بسیار کارآمد روش پس از آن تجزیه و تحلیل عرضه و تقاضا مربوط به یک بازار خاص است. بر این اساس از داده های به دست آمده از تجزیه و تحلیل فنی است که قادر به تعیین جهت بازار ادامه خواهد داد به دنبال در آینده است. اطلاعات تولید شده توسط این تجزیه و تحلیل می تواند به معنای واقعی کلمه تغییر بازی از معامله گران است.
  • تجزیه و تحلیل آماری – علاوه بر این وجود دارد که تجزیه و تحلیل آماری. آن ممکن است دشوار به نظر می رسد در نگاه اول به عنوان هر معامله گر دارای یک مفهوم آمار. معامله گر نیازی به سوار در محاسبات پیچیده که خوشبختانه برخی از شرکت های کارگزاری ارائه یک سرویس است که شناخته شده به عنوان تجزیه و تحلیل بازار روزانه. این گزارش های روزانه صادر شده توسط حرفه ای که انجام تجزیه و تحلیل عمیق از کل بازار است. این گزارش معمولا پوشش عملکرد کلی از دارایی ها نظیر سهام, شاخص, ارز و کالا است.

معامله گران نباید غفلت اهمیت نظارت بر بازار به عنوان آن است که کلید خود را به حداکثر رساندن معاملات سود آور است.

انتخاب یک ابزار تجارت و تمرین

یک استراتژی مشترک است که می تواند توسط معامله گران شناخته شده است به عنوان روز معاملاتی. این نوع از تجارت است که به عنوان یک تجارت که شامل خرید و فروش سهام در عرض 24 ساعت. این است که به شدت توصیه می شود به عنوان معامله گران با استفاده از این استراتژی می تواند به تولید حجم زیادی از بازگشت تنها با نظارت بر قیمت های کوچک حرکات. به منظور موفق شدن با تجارت روز در اینجا برخی از راهنمایی:

  • تعیین قیمت ورود – به منظور جلوگیری از بیش از حد عاطفی در تجارت آن است که توصیه می شود که معامله گران تعیین قیمت ورود. آن را ممکن است رخ دهد که پرخوری طول می کشد بیش از طول یک تجارت است که معامله گر تصمیم می گیرد به سرمایه گذاری بسیار بیشتر از او برنامه ریزی شده برای اولین بار در. این رفتار می تواند خطرناک به عنوان دومی را قضاوت است تحت تاثیر احساسات خود را. این نوع رفتار می تواند معامله گر به از دست دادن خود را. این است که چرا مهم است که به تنظیم قیمت ورود به اطمینان حاصل شود که روانی قاب گر نمی خواهد دخالت در معاملات خود را.
  • دنبال روز به داخل روند – تاجر باید به دنبال روز به داخل روند. است که معامله گران را بطور قابل توجهی کاهش می دهد خطر هنگامی که آنها تجارت با پیروی از این روند است. اگر چه روز به داخل روند معکوس خواهد شد در یک زمان خاص آن را هنوز هم اجازه می دهد تا معامله گران برای تولید سود بالا.
  • نگه داشتن یک رکورد از معاملات ساخته شده – همه معامله گران باید با نگه داشتن یک رکورد از عملکرد خود را. علاوه بر این حتی اگر آن را وقت گیر نوشتن یک لیست از از دست دادن و برنده شدن معاملات کمک خواهد کرد که معامله گران به دقیقا می دانند چه آنها حق است و آنچه را که آنها اشتباه است. این لیست را به عنوان یک شخصی, دستورالعمل از باید ها و نباید ها در معاملات روز بر اساس تجربه شخصی خود را.

مدیریت پول

در حالی که صحبت از دودویی گزینه های مهم است که به یک پول خوبی مدیریت استراتژی در غیر این صورت معامله گر را پیدا خواهد کرد خود را در پایان بازار. در واقع, آن اجتناب ناپذیر است به از دست دادن برخی از معاملات گاهی اوقات این است که چرا از آن است که حتی بیشتر مهم است که یک پول خوبی مدیریت استراتژی است که تضمین خواهد کرد که از دست دادن معاملات را نمی اگزوز تمام پول سرمایه گذاری شده. به جای هدف پیروزی در تمام معاملات معامله گران باید هدف در پایان با یک سود قابل توجه است که پوشش سرمایه گذاری اولیه خود را. یک خوبی درک استراتژی تشکیل شده است از سرمایه گذاری تنها 5 درصد از سرمایه اولیه. به این معنا که اگر سرمایه گذاری اولیه معامله گر است از $2000 دومی باید سرمایه گذاری بیش از $100 در هر تجارت است.

بدیهی است که این نیاز به مقدار زیادی از صبر و شکیبایی به عنوان تجارت تنها 5% از سرمایه را تولید می کند پایین می گرداند. اما آن را بطور قابل توجهی کاهش خطرات ناشی از begetting زیان های بزرگ.

تجارت آنلاین در حال تبدیل شدن به طور فزاینده ای محبوب امروزه و جذب مقدار زیادی از معامله گران سالانه. به منظور آماده شود به این صورت بی رحمانه معامله گران صنعت نیاز به یک استراتژی است که کمک خواهد کرد که آنها را به صورت تمام احتمالات غیر منتظره. مهم ترین عنصر است که معامله گران باید در نظر داشت این است که وقت و صبر خود را بهترین متحد.

[ad_2]

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *