[ad_1]

بیت کوین یک واحد پول مجازی است که نمی تکیه بر یک قدرت مرکزی برای حسابداری است اما به جای به طور کامل منبع باز peer-to-peer network برای پول چیزی unparalled در تاریخ بشر اقتصاد است. اما مردم نمایندگان خود و کسب و کار آماده برای این شکل جدید از ارز ؟

بیت کوین می تواند در برخی از مکان ها و کشورهای زودتر از انتظار می رود با توجه به در سیاسی آب و هوا. اگر یک دولت از بین می برد و debases ارز خود را, سپس آن را محدود به رشد در محبوبیت است. که آنچه اتفاق افتاده در آرژانتین زمانی که دولت تبدیل به ارز محلی قرضه به دلار را گرانتر اوراق قرضه در یک نرخ ارز که ثابت شد توسط دولت است. بیت کوین استفاده در این کشور به ضرب گلوله از طریق سقف به دنبال این و آن است که هنوز هم شتاب (اندازه گیری شده در شرایط استفاده از کیف پول محبوبیت در هر ماه).

قبرس شد یک مثال خوب دیگر – که دولت سعی در تصرف مردم پول بیت کوین در زمان خاموش در کشور به دلیل آن است که به مراتب بیشتر مایع در یک مقیاس جهانی و می توان بلافاصله به فرد دیگری در هر نقطه از جهان بدون نیاز به هر گونه مداخله دولت. این همچنین بدان معنی است که در واقع دولت نمی تواند کنترل عرضه و تقاضا از Bitcoins در درون مرزهای آن.

البته حکومت ضعیف است که فقط یک طرف معادله است. اقتصاد دیکته دیگر. بیت کوین طول می کشد خاموش در مکان های که در رشد و کارآفرینی که در آن سیاست های مطلوب هستند. صاحبان کسب و کار را پیدا خواهد کرد استفاده از بیت کوین به فوق العاده کارآمد تر از موجود سیستم پرداخت است که جهان است که مبتنی بر کارت های اعتباری به دلیل تجار نیاز به پرداخت هزینه شرکت های کارت اعتباری در هر نقطه از 2-4 ٪ است. اگر تمام معاملات صرفا در بیت کوین بدون هیچ گونه تبدیل به فیات در همه, پس از آن هزینه های معامله برای کسب و کار صفر است. به معنای واقعی کلمه به صفر است. شما می توانید ارسال و دریافت پول به صورت رایگان از طریق شبکه بیت کوین. که چه چیزی باعث می شود اقتصاد با استفاده از بیت کوین خیلی قدرتمند است.

برخی از شهرستانها که جلوتر در این نوآوری شامل نام آشنا مانند San Fransisco و نیویورک بلکه کمتر شناخته شده کارآفرینی شهرستانها مانند برلین که یک بازار پر رونق برای Bitcoins.

زمانی که مردم در یک شهر یا کشور دیدن بیت کوین به عنوان یک ذخیره ارزش و به طور همزمان آن را به عنوان یک سیستم پرداخت که برطرف زمان بار تجار بیت کوین پتانسیل را خاموش. این در گذشته اتفاق افتاده است و به احتمال زیاد در آینده اتفاق می افتد. البته شما همیشه باید روح کارآفرینی و ریسک پذیری به خلع یک دهه قدیمی موجود تصدی اما خبر خوب این است که اتفاق می افتد در سراسر جهان به طور همزمان.

[ad_2]

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *