[ad_1]

به گزارش پایگاه خبری معا فلسطین، اتحادیه اروپا در بیانیه ای از اقدامات پیشگیرانه فلسطین برای مقابله با کرونا استقبال کرد.

در بیانیه اتحادیه اروپا آمده است: اروپا چالش های فلسطین را در خصوص اجرای اقدامات لازم برای مقابله با کرونا از جمله چالش های پیچیده در نوار غزه که در محاصره است، درک می کند.

اتحادیه اروپا در این بیانیه افزوده است: بسته کمک های اروپا که شامل کمک های بشردوستانه می شود، برای حمایت از برنامه های فلسطین در راستای مقابله با کروناست.

در همین پیوند «سوین کوهن فن بورگسدورف» نماینده اتحادیه اروپا در فلسطین، گفت: شیوع کرونا یک وضع فوق العاده بین المللی و بی سابقه در حوزه بهداشت به شمار می آید که پیامدهایی در عرصه اجتماعی و اقتصادی دارد و اکنون زمان آن رسیده که ملت ها با هم در برابر این ویروس متحد شوند.

وی افزود: اتحادیه اروپا درک می کند که فلسطینی ها نیز مانند اروپایی ها و بسیاری کشورها، از این ویروس متأثر می شوند و این اقدام به فلسطین برای مبارزه با تأثیرات اقتصادی و اجتماعی این ویروس همه‌گیر کمک می کند.

نماینده اتحادیه اروپا در فلسطین همچنین گفت: پیام اتحادیه اروپا به فلسطین این است که ما شما را در نبرد علیه کووید– ۱۹ تنها نمی گذاریم.

شمار مبتلایان به ویروس کرونا در فلسطین به ۲۶۳ نفر رسیده و یک نفر نیز بر اثر ابتلا به این ویروس جان باخته است.

[ad_2]

Source link

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.