[ad_1]

سید هادی طباطبایی روز پنج‌شنبه در جلسه کارگروه ساماندهی مشارکت‌های مردمی در پیشگیری و مقابله با بیماری کرونای آذربایجان‌غربی افزود: ۱۴ میلیارد تومان از این کمک‌ها به واحدهای سلامت محور تخصیص یافته است.
وی با اشاره به لزوم برگزاری جلسات مختلف به منظور ساماندهی و هم افزایی گروه‌های مردمی برای مقابله با کرونا بیان کرد: اقدامات خوبی توسط اقشار مختلف مردم برای مقابله با کرونا انجام گرفته که در برخی محلات پرخطر باعث کاهش شیوع ویروس کرونا شده است‌.
وی با قدردانی از وفاق اجتماعی شکل گرفته برای کمک به بخش سلامت و درمان، اضافه کرد: برای دستیابی به نتایج مطلوب و پرهیز از موازی کاری به وحدت رویه در قالب ساماندهی مشارکت‌های مردمی نیاز داشتیم و این امر با تشکیل کمیته مربوطه صورت می گیرد.
طباطبایی آموزش و آگاهسازی، افزایش تاب آوری شهروندان، کمک به خرید اقلام پزشکی مورد نیاز و حمایت از اقشار آسیب دیده را از جمله اولویت‌های مشارکت مردمی برشمرد.
در این جلسه مدیران دستگاه های حمایتی، سازمانهای مردم نهاد و گروه های مردمی دیدگاهها و راهکارهای خود در خصوص انسجام بخشی به فعالیتهای خیرخواهانه مرتبط با کرونا را بیان کردند.

[ad_2]

Source link

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.