[ad_1]

همه ما می دانیم و گفت که سگ بهترین دوست انسان است. بسیاری از آنها وفادار مؤمن و اصحاب. بسیاری از این نمی عمل به عنوان بهترین دوست خود رفتار كند. گاهی اوقات بدون هیچ گونه اخطار در همه یک سگ می تواند به نوبه خود شما و یا هر مورد علاقه اعضای خانواده و یا دوستان. گزش سگ در میان صدمات شایع ترین درمان در اتاق های اورژانس در ایالات متحده امروز است. اخیر نیش آمار نشان می دهد که بیش از 800.000 نفر در حال درمان سالانه برای گزش سگ. شما نمی خواهید به یک سگ گاز گرفتن قربانی است. برخی جوامع جذب افرادی که تمایل برای سگ خطرناک. در حالی که سگ حمله صدمات همه بیش از حد معمول شما می توانید به حداقل رساندن شانس خود را از بودن یک قربانی است.

برخی از نژاد ها بیشتر از دیگران به تهاجمی. همچنین آسیب یک سگ می تواند انجام دهد متفاوت است با نژاد نیز هست. منطقی یک گاو نر گودال می تواند آسیب بیشتری نسبت به یک چیهواهوا. به سادگی اجتناب از بودن در حضور این شناخته شده نژاد خطرناک است می تواند به معنای شما کمتر احتمال دارد به گاز گرفته توسط سگ و در نتیجه نمی توان به یک سگ, حمله قربانی.

برخی از خطرناک ترین سگ ها به شرح زیر است:

• Chow Chow

• Pitbull

• دوبرمن پینچر

• Rhodesian Ridgeback

• سیبرین هاسکی

• Rottweiler

اغلب حملات سگ ها در واقع تقصیر صاحب سگ است که به درستی امن سگ خود را مانند محدود بودن به اموال خود را توسط یک حصار مناسب یا نه افسار بودن. اگر شما یا یک دوست بوده است قربانی یک گزش سگ شما ممکن است یک سگ نیش دعوی در دادگاه. اول پس از درد و رنج حمله سگ صدمات به دنبال مراقبت های پزشکی مناسب.

حتما به سند صدمات خود را در راه های مختلف: تصاویر و حتی ویدئو اگر شما با داشتن مشکل با استفاده از بازوها و پاها نشان می دهد که چگونه جنبش خود را محدود شده است. حتی اگر نیش به نظر نمی رسد شدید, چک است. یک دهان سگ است پرتکاپو با باکتری ها است که می تواند منجر به یک عفونت خطرناک است. تماس با یک وکیل برای تعیین اگر شما یک مورد حقوقی. پر کردن یک سگ نیش دعوی ممکن است لازم باشد برای شما برای دریافت عادلانه و مناسب برای جبران صدمات خود را. حل و فصل خواهد خود را شامل حقوق از دست رفته همه از صورتحساب های پزشکی شما متحمل شده اند و بالقوه آینده هزینه های مانند جراحی پلاستیک و درمانی به عنوان به خوبی.

اگر شما یا فرزند شما مورد حمله قرار گرفته اند, شما نیاز به دنبال کردن یک متخصص – گزش سگ وکیل که می تواند به مبارزه از طرف شما به شما حداکثر سود که شما حق هستید.

[ad_2]

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *