[ad_1]

در حالی که وجود داشته است در بازار اصلاحات در cryptocurrency بازار در سال 2018 هر کس موافق است که بهترین است. شده اند وجود دارد بسیاری از فعالیت های در بازار است که باید تغییر جزر و مد برای بهتر. با تجزیه و تحلیل مناسب و دوز مناسب از خوش بینی هر کسی که سرمایه گذاری در رمزنگاری بازار می تواند میلیون ها نفر را خارج از آن. Cryptocurrency بازار است که در اینجا به ماندن برای مدت طولانی. در اینجا در این مقاله ما به شما پنج عوامل مثبت است که می تواند خار بیشتر نوآوری و ارزش بازار در cryptocurrencies.

1. نوآوری در پوسته پوسته شدن

بیت کوین اولین cryptocurrency در بازار است. آن است که حداکثر تعداد کاربران و بالاترین ارزش است. آن را حاکم بر کل زنجیره ارزش از cryptocurrency سیستم. با این حال, آن است که بدون مسائل. عمده آن تنگنا است که می تواند تنها شش تا هفت معاملات در هر ثانیه است. در مقایسه معاملات کارت اعتباری به طور متوسط در چند هزار نفر در هر ثانیه است. ظاهرا وجود دارد که دامنه را برای بهبود پوسته پوسته شدن از معاملات. با کمک همکار به همکار شبکه های معامله در بالای blockchain تکنولوژی آن است که ممکن است به افزایش حجم معامله در هر ثانیه است.

2. مشروع ICOs

در حالی که وجود دارد bob fox با ثبات ارزش در بازار جدیدتر سکه در حال ایجاد است که طراحی شده برای خدمت به یک هدف خاص. سکه مانند ذره در نظر گرفته شده برای کمک به اینترنت از چیزهایی بازار تبادل قدرت ارزها. برخی از سکه ها موضوع امنیت سایبر با دادن رمز دیجیتال خزانه برای ذخیره پول.

جدید ICOs می آیند تا با راه حل های نوآورانه است که اخلال در بازار موجود است و آن را در یک مقدار جدید در معاملات. آنها همچنین جمع آوری قدرت در بازار خود را با آسان به استفاده از مبادلات و قابل اعتماد بخش مدیریت عملیات. آنها نوآوری در فن آوری های جانبی مورد استفاده از سخت افزار تخصصی برای استخراج از معادن و بازار مالی طرف با دادن آزادی بیشتر و گزینه های برای سرمایه گذاران در بورس.

3. شفافیت در قوانین و مقررات

در این سناریو فعلی بسیاری از دولت ها در حال مطالعه تاثیر cryptocurrencies در جامعه و چه مزایای آن می توان به تعلق به جامعه بزرگ. ما می توانیم انتظار وجود دارد که ممکن است مناسب نتیجه گیری همانطور که در نتیجه این مطالعات است.

چند دولت در حال حاضر با در نظر گرفتن مسیر قانونی و تنظیم crypto بازارهای درست مانند هر بازار است. این جلوگیری از نادان خرده فروشی سرمایه گذاران از دست دادن پول و محافظت از آنها را از آسیب برساند. Abling مقررات است که افزایش cryptocurrency رشد انتظار می رود که به نظر می رسد در سال 2018 است. این خواهد شد به طور بالقوه راه را برای گسترده تصویب در آینده

4. افزایش در نرم افزار

وجود شوق و ذوق فراوانی برای کاربرد فناوری blockchain در تقریبا هر صنعت. برخی راه اندازی می آیند تا با راه حل های نوآورانه مانند دیجیتال, کیف کارت بانکی برای cryptocurrencies ، این را افزایش می دهد تعدادی از بازرگانان که در حال حاضر به داد و ستد در cryptocurrencies که به نوبه خود به افزایش تعداد کاربران است.

شهرت crypto دارایی به عنوان یک معامله متوسط خواهد بود تقویت شده تا بیشتر مردم اعتماد در این سیستم است. اگر چه برخی از راه اندازی ممکن است زنده ماندن آنها مثبت خواهد شد کمک به سلامت کلی بازار ایجاد رقابت و نوآوری است.

5. سرمایه گذاری از موسسات مالی

بسیاری از بانک های بین المللی در حال تماشای cryptocurrency صحنه. این می تواند منجر به ورود سرمایه گذاران به این بازار است. جریان قابل توجهی نهادی سرمایه گذاری خواهد سوخت مرحله بعدی رشد cryptomarkets. آن اسیر فانتزی از بسیاری از بانک ها و موسسات مالی.

به عنوان شگفتی ها و تنگناها در اطراف cryptocurrencies کاهش وجود خواهد داشت بیشتر جذب از سنتی سرمایه گذاران. این منجر به بسیاری از پویایی و نقدینگی بسیار مورد نیاز برای هر رشد بازارهای مالی است. Cryptocurrency تبدیل خواهد شد defacto ارز برای انجام معاملات در سراسر جهان است.

[ad_2]

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.