[ad_1]

نیاز به استفاده از بهترین تجهیزات مطرح می شود تقریبا در هر زمان یک تکنسین متعهد خدمات تعمیر. از ابزار مکانیکی به مقیاس هر نوع از تجهیزات استفاده شده توسط این متخصصان نیاز به به روز رسانی به منظور ارائه دقیق خوانش به حرفه ای. اگر چه از آن آسان است به درک کار از هر ابزار یا گجت مورد استفاده توسط تکنسین های این, شما باید یک ایده خشن از به کدام نوع از اسباب بازی این است که اشاره به آن خوب یک نگاهی از نزدیک در اطراف خودتان.

استفاده از متر و ترازو و توازن است که مشترک برای ما و تکنسین های سراسر جهان است. همواره کار از همه این متر وابسته به ترکیب عملیات نیروی مبدل و سنسور. چگونه نیروی مبدل تصمیم می گیرید دقت خروجی نشان داده شده است با متر و مقیاس? نقش نیروی سنسور در بهره برداری از این مقیاس? در اینجا یک پیش نمایش سریع از حالت کار از این بخش مهم از ترازو و متر است.

نیروی مبدل: مقدمه ای بر کار خود را

مبدل هستند نیروی-را به-برق مبدل استفاده می شود که در فشار و وزن اندازه گیری متر است. نحوه بهره برداری از این مبدل بر اساس متناسب با تغییر شکل از بهار در حال حاضر در مبدل. در حالت ایده آل بهار است افسار به شیوه ای که وجود دارد این است که صفر جابه جایی زمانی که نیروی اعمال شده است. این تضمین می کند که خوانش به دست آمده بسیار دقیق است. این روزها این تابع در حال انجام توسط پیزوالکتریک کریستال کوارتز. مبدل یکپارچه در نیروی-را به-ولتاژ مدار شده اند و مورد استفاده در تقریبا در هر مقیاس است که شما در سراسر آمده در زندگی روزانه. آن است که آیا متر برای وسیله نقلیه خود را و یا الکتریکی متر در خانه مبدل تاسیسات کار از این اسباب بازی.

نقش نیروی سنسور

سنسورهای مورد استفاده برای شناسایی هر نوع مقاومت در مدار است که ممکن است منجر به اختلال در نسل از خوانش. حساس این جنبه از مدار مسئول جدی خیز دال از خوانش دقیق است که تولید شده توسط مبدل. به عنوان آشکار است از نیروی کار مبدل ها و سنسور کار در ترکیب با یکدیگر. در نتیجه آنها قادر به جلوگیری از هر گونه مانعی جدی است که ممکن است منجر به آسیب تجهیزات. سنسور تشخیص نسبی تغییرات در نیروی یا بار و اندازه گیری میزان تغییر در بار. علاوه بر این سنسور نیز تشخیص نیروی آستانه و آغاز اقدامات لازم هنگامی که آستانه عبور است.

بنابراین هر بار که شما با استفاده از یک مقیاس یا متر به یاد داشته باشید, شما در واقع با بهره گیری از ترکیب عمل مبدل و سنسور مهم ترین بازیکنان در این کار از تجهیزات.

[ad_2]

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *