[ad_1]

از نصف طول می کشد تا اثر زمانی که تعدادی از ‘بیت کوین’ تعلق می گیرد به معدن پس از آنها موفق به ایجاد بلوک های جدید است به نصف کاهش دهد. از این رو این پدیده را قطع تعلق می گیرد ‘بیت کوین’ از 25 سکه به 12.5. آن است که یک چیز جدید, اما آن را یک اثر ماندگار و هنوز مشخص نیست که آیا این خوب است یا بد برای ‘بیت کوین’.

افرادی که آشنا هستند با ‘بیت کوین’ معمولا بپرسید چرا نصف می گیرد اگر این اثر را نمی توان پیش بینی کرد. پاسخ ساده است; این است که از قبل تاسیس شده است. برای مقابله با این موضوع از کاهش ارزش پول, ‘بیت کوین’ معدن شد به گونه ای طراحی شده است که در مجموع 21 میلیون سکه تا کنون خواهد بود صادر شده است که زمانی توسط برش پاداش داده شده به کارگران معدن در نیمه هر 4 سال است. آن است که یک عنصر اساسی از ‘بیت کوین وجود و نه تصمیم گیری.

با اذعان به وقوع نصف یک چیز است اما ارزیابی ‘سالمندان’ یک چیز کاملا متفاوت. افرادی که آشنایی با تئوری اقتصادی را می دانم که هر دو عرضه از ‘بیت کوین’ را کاهش می دهد به عنوان معدن تعطیل عملیات و یا محدودیت عرضه خواهد شد حرکت می کند و قیمت آن را ادامه عملیات سودآور است. این مهم است که بدانید کدام یک از این دو پدیده رخ خواهد داد و یا چه نسبت بود اگر هر دو رخ می دهد در همان زمان.

هیچ مرکزی سیستم ضبط در ‘بیت کوین’ آن را به عنوان ساخته شده است در توزیع لجر سیستم. این وظیفه محول شده به کارگران را برای این سیستم به انجام به عنوان برنامه ریزی شده وجود دارد به تنوع و گوناگونی در میان آنها است. داشتن چند ‘معدن’ خواهد شد را افزایش تمرکز, که ممکن است در نتیجه تعدادی از خطرات از جمله احتمال 51 % حمله. اگر چه آن را نمی خواهد به طور خودکار رخ می دهد اگر یک ‘Miner’ در یک کنترل از 51 درصد از صدور و در عین حال از آن می تواند اتفاق می افتد اگر چنین وضعیت ناشی می شود. این بدان معنی است که هر کس می شود برای کنترل 51 درصد هم می توانید بهره برداری از سوابق و یا سرقت از ‘بیت کوین’. اما باید آن را درک است که اگر نصف اتفاق می افتد بدون مربوطه افزایش قیمت و ما نزدیک به 51 درصد وضعیت اعتماد به نفس در ‘بیت کوین’ خواهد تحت تاثیر قرار گرفتن.

این به آن معنا نیست که ارزش ‘بیت کوین’ یعنی آن نرخ ارز در مقابل ارزهای دیگر باید دو ظرف 24 ساعت هنگامی که نصف رخ می دهد. حداقل جزئی بهبود در ‘بیت کوین’/دلار در این سال به خرید در پیش بینی از این رویداد. بنابراین برخی از افزایش در قیمت است که در حال حاضر قیمت در. علاوه بر این اثرات انتظار می رود به گسترش است. این شامل از دست دادن کوچک تولید و برخی از بهبود اولیه در قیمت با مسیر روشن برای پایدار افزایش قیمت بیش از یک دوره از زمان.

این دقیقا همان چیزی اتفاق افتاده است در سال 2012 پس از آخرین نصف. این عنصر از خطر هنوز هم ادامه دارد در اینجا به دلیل ‘بیت کوین’ در یک مکان کاملا متفاوت و سپس نسبت به جایی که آن را در حال حاضر. ‘بیت کوین’/USD در حدود $12.50 در سال 2012 درست قبل از نصف رخ داده است و آن را آسان تر به معدن سکه. برق و قدرت محاسباتی مورد نیاز نسبتا کوچک بود که بدان معنی است که آن را دشوار برای رسیدن به 51 درصد کنترل به عنوان کمی وجود دارد و یا هیچ موانع ورود برای کارگران معدن و استعفا می تواند فورا جایگزین شده است. در مقابل با ‘بیت کوین’/USD در بیش از $670 در حال حاضر و امکان استخراج از خانه دیگر, آن ممکن است اتفاق می افتد اما با توجه به چند محاسبات آن را هنوز هم یک هزینه سنگین تلاش. وجود دارد ممکن است یک “بازیگر بد” که شروع یک حمله از انگیزه های دیگر از پول به دست آورید.

بنابراین آن را بی خطر است برای گفتن که اثرات واقعی از “نصف” احتمالا مطلوب برای دارندگان فعلی ‘بیت کوین’ و کل جامعه است که ما را به این واقعیت است که “ساتوشی ناکاموتو’ که در طراحی این کد که سرچشمه ‘بیت کوین’ بود عاقل تر از هر یک از ما به عنوان همکار به آینده است.

[ad_2]

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *