[ad_1]

اگر شما می خواهید برای کسب درآمد بیت کوین آنلاین, این یک پست که به شما کمک خواهد کرد انجام درست آن. بیت کوین اولین بار در جهان نظیر به نظیر رمزنگاری ارز نیست که کنترل شده توسط هر مرکزی صدور آژانس است اما نه منبع باز پروتکل است که توسط تمام افرادی که شرکت در اقتصاد است. هیچ کس می تواند دستکاری عرضه Bitcoins و همه معاملات است که در این اقتصاد هستند cryptographically تأیید شده از طریق یک فرآیند به نام Bitcoin mining. Bitcoins خود را به عنوان امن به عنوان کلید عمومی رمزنگاری می شود.

هنگامی که شما را در درک و درک مفهوم بیت کوین بعدی سوال منطقی این است که چگونه شما انجام برخی از کسب بیت کوین? در اینجا برخی از ایده ها –

پول را آنلاین و آنها را تبدیل به بیت کوین

باور کنید یا نه آن است که هنوز بسیار آسان تر به دلار! شما سپس می توانید این مبادله دلار شما را برای بیت کوین در هر یک از بورس مانند Bitstamp یا Coinbase اگر شما در واقع ایالات متحده.

کسب بیت کوین به طور مستقیم در اقتصاد بیت کوین

کوچک وجود دارد اما بسیار پر جنب و جوش جامعه که در آن شما می توانید انجام بسیاری از وظایف ولی در مقیاس بسیار کوچکتر. برای مثال شما می توانید یک شغل پاره وقت برای بیت کوین در Coinality و یا شما می توانید تا پایان با یک فرفره در Coingig. این زندگی واقعی معادل از سایت های مانند Elance و Fiverr اما در اکوسیستم بیت کوین.

تبلیغات

صنعت تبلیغات در بیت کوین اقتصاد است جای تعجب نیست که خیلی قوی. دلیل این است که وجود دارد تن از جدید بیت کوین بر اساس خدماتی که به خاطر آینده در همه زمان ها و همه آنها نیاز به یک خوب شبکه تبلیغات.

CoinURL اجازه می دهد تا شما را به جای گوگل حستبلیغ مدل دهید تبلیغات در وب سایت خود و دیگر خدمات مانند Bitads اجازه می دهد تا تبلیغ پیشنهاد برای بنر در فضا بر روی وبلاگ خود. نیز وجود دارد یک تبلیغات است که اجازه می دهد تا شما را به پول از طریق این آگهی بدون اشاره به کلیک (پس از آن PPC). اگر شما یک ناشر – وبلاگ نویس یا مدیر سایت, شما می توانید برخی از کسب بیت کوین از طریق این مسیر است.

رفتن اجتماعی

سایت های هستند که به شما پرداخت برای فعالیت های خود را. CoinChat است که شاید بهترین و شناخته شده سایت در این رده است. آن را می پردازد کاربران چند میلی بیت کوین برای چت در سایت خود. اینها تصادفی و کنترل شده توسط یک الگوریتم است که طول می کشد را به حساب فعالیت های خود را و چگونه به خوبی شما در حال کمک به بحث در دست است.

یکی دیگر از راه های که در آن بسیاری از علاقه مندان به بیت کوین کسب بیت کوین با فروش خود فروم امضا در Bitcointalk مرجع تخصصی. وجود دارد تعداد زیادی از تبلیغ کنندگان که مایل به انجام این کار و برای فعال اجتماعی عضو که ارزش تعامل را از طریق این انجمن (این همان است که از طریق فروم که ساتوشی ناکاموتو معرفی بیت کوین به جهان) فروش امضا می تواند سودآور باشد.

چه راه های دیگر وجود دارد برای برخی از کسب بیت کوین آنلاین ؟

[ad_2]

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.