[ad_1]

بدون شک وجود دارد در این واقعیت است که بیت کوین تجارت است که به آرامی در دنیای تجارت توسط طوفان. وجود دارد برخی از اعتیاد به مواد مخدره که می گوید که بیت کوین تجارت می تواند خطرناک و دشوار اما صادقانه آن است که بسیار ساده تر برای دریافت بیت کوین حتی راحت تر از شما فکر می کنم آن است.

در اینجا برخی از گام های ساده برای خرید بیت کوین:

· پیدا کردن یک کیف پول

اول از همه شما باید برای پیدا کردن یک کیف پول الکترونیکی. آن است که اساسا یک فروشگاه و یا یک ارائه دهنده ارائه می دهد که نرم افزار از جایی که بیت کوین را می توان ذخیره شده و معامله شد. شما به راحتی می توانید آن را اجرا کنید بر روی دسکتاپ خود را, لپ تاپ و حتی گوشی های هوشمند است.

· ثبت نام

شما باید برای ثبت نام با کیف پول الکترونیکی. شما می توانید یک حساب کاربری است که به شما اجازه ذخیره bitcoins خود را. E-کیف پول معامله گر ارائه خواهد شد به شما یک شانس برای تبدیل ارز محلی خود را به بیت کوین ، بنابراین بیشتر به ارز محلی شما بیشتر bitcoins شما می توانید خرید.

· اتصال حساب بانکی خود را

پس از ثبت نام معامله گر برای اتصال حساب بانکی خود را با حساب تجاری. برای این منظور برخی از تایید مراحل انجام شود. هنگامی که این تغییرات انجام می شود و سپس شما می توانید شروع به خرید بیت کوین و شروع کنید.

· خرید و فروش

هنگامی که شما با انجام اولین خرید خود حساب بانکی شما خواهد بود بدهکار و شما می توانید bitcoins. فروش انجام شده است در همان راه خرید انجام شده است. نگه داشتن در ذهن است که قیمت بیت کوین تغییرات زمان پس از زمان. این کیف پول الکترونیکی شما در حال کار با شما را نشان می دهد نرخ ارز در حال حاضر. شما باید آگاه باشید از این رای قبل از خرید.

استخراج بیت کوین

راه دیگری وجود دارد که از طریق آن شما می توانید bitcoins. این فرایند شناخته شده به عنوان معدن. استخراج بیت کوین شبیه به کشف طلا از معدن. به عنوان معدن طلا زمانبر است و تلاش زیادی لازم است همان مورد با استخراج بیت کوین. شما باید به حل یک سری از محاسبات ریاضی طراحی شده اند که توسط کامپیوتر الگوریتم را به نفع خود بیت کوین به صورت رایگان. این تقریبا غیر ممکن است برای یک مبتدی است. معامله گران باید برای باز کردن یک سری از قفل حلق آویز به منظور حل محاسبات ریاضی است. در این روش شما لازم نیست که شامل هر نوع از پول را به نفع خود bitcoins به عنوان آن است که به سادگی brainwork است که اجازه می دهد تا شما برنده bitcoins به صورت رایگان. کارگران باید برای اجرای نرم افزار به منظور پیروزی در bitcoins با معدن.

بیت کوین یک پول دیجیتال است که در اینجا به ماندن برای مدت زمان طولانی. همیشه از آن معرفی شده است که تجارت بیت کوین افزایش یافته است و این افزایش حتی امروز. ارزش بیت کوین نیز با افزایش محبوبیت آن است. آن است که نوع جدیدی از پول است که بسیاری از معامله گران در حال پیدا کردن جذاب فقط به دلیل پتانسیل درآمد. در برخی از مکان های bitcoins حتی استفاده می شود برای خرید کالا است. بسیاری از خرده فروشان آنلاین در حال پذیرش بیت کوین برای زمان واقعی خرید بیش از حد. وجود دارد مقدار زیادی از دامنه را برای بیت کوین در دوران آینده پس از خرید بیت کوین خواهد بود یک گزینه بد است.

[ad_2]

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.