[ad_1]

قیمت و نمودار که آیا آنها شامل سهام و یا بازار فارکس / جفت ارز نشان می دهد اغلب آخرین به تاخیر انداختن امتیاز از قیمت. مقاومت یک نقطه در نمودار فراتر از آن است که قیمت ها می't دریافت کنید و یا 'مقاومت' به بالاتر است. اگر قیمت ها می't get low فراتر از یک نقطه به نقطه که به عنوان پشتیبانی.

مقاومت و حمایت از نشان می دهد که نقاط که در آن قیمت های گذشته متوقف شده در بالا و پایین بود. که سطح ممکن است نگه دارید به عنوان قیمت نگه داشتن در حال حرکت تشکیل یک کانال (تحکیم) اما's همیشه مورد نیست. دیگر این تحکیم می رود قوی تر شانس خود را برای قیمت به برک آوت به بالا یا پایین.

در معاملات بیشتر از روز معاملاتی شما می توانید با استفاده از مقاومت و پشتیبانی در بیش از یک راه برای سرعت ورود و خروج از معاملات با دستاوردهای کوچک و بدون برخورد با خطرات آمده است که با یک حرکت می کند. این ممکن است تنها اگر ما تغییر ادراک ما در مورد حمایت و مقاومت.

برای اولین بار شروع به مشاهده حمایت و مقاومت به عنوان نقاط ورود و خروج که موضوع به حرکات ناگهانی و یا جوش در هر دو جهت. پس از جنبش صرفا متکی بر احتمال don't تصور خود مفاهیم مورد دو نقطه است. اجازه دهید's نگاهی به حرکت قیمت به سمت مقاومت به عنوان مثال. به طور معمول حرکات بالای مقاومت به معنی خرید بنابراین شما خواهد محل توقف کمی پایین تر از مقاومت است. در مورد سطوح نافرمانی خود را پیش بینی و به جای آن می شود پایین تر شما می توانید تصمیم بگیرید که به جای توقف در یک نقطه کمی بالاتر از سطح مقاومت قبلی. این راه شما هستند گفت: به اساس بازار ارائه نه حدس و گمان.

هنگامی که معامله یک جفت ارز است که تحکیم نگه داشتن چشم و نزدیک به افزايش حجم آن را به عنوان ممکن است به معنی قریب الوقوع برک آوت با قیمت عکسبرداری از طریق مقاومت و یا حمایت از خطوط و شروع یک روند در آن جهت. نسبتا آهسته قیمت خزنده نسبت به هر دو سطح دلالت حجم کم و عدم علاقه. برای مثال حرکت سریع و عدم حجم در مقاومت به معنی آن برنده't برک آوت به راحتی از این رو یک تجارت مناسب خواهد بود. همیشه نگاه کردن به این حالات.

حجم و قیمت تمایل به حرکت بیشتر در بازار است. بنابراین جوش به احتمال زیاد در اطراف این زمان اگر چه شما نیاز به پایبندی به قانون از ماندن 15 دقیقه اول پس از بازارهای عمده کفش و تجارت روند توسعه پس از آن. جوش نادر در طول ناهار به علت کاهش حرکت و حجم کم. بنابراین یک مقاومت یا حمایت از مقاومت خواهد بود انتظار می رود اگر چه یک یا دو وحشی نفوذهای هنوز هم ممکن است.

در مورد قیمت شروع حرکت نامنظم و عقب فقط به نظاره نشست و don't تجارت است. به جای در نظر گرفتن بررسی بالا و پایین ایجاد شده توسط عقب و جلو حرکت و سرمایه گذاری در آن با قرار دادن فوق ترفند برای تمرین.

بنابراین به خاطر داشته باشید که زمان به بعد نفوذ در جنبش رفتار است. علاوه بر این به یاد داشته باشید تا مطمئن شوید که وجود دارد این است که علاقه و حجم در این جفت ارز شما می خواهید به تجارت.

[ad_2]

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.