[ad_1]

اگر شما به دنبال به بازی گرفتن از بیت کوین و خود را نگه دارید و سکه وجود دارد بسیاری از گزینه های در دسترس است. در اینجا برخی از روش های مختلف در دسترس برای به دست آوردن برخی از بیت کوین خود را.

آنها را از خرید یک ارز

یکی از رایج ترین راه برای به دست آوردن بیت کوین از طریق تبادل. وب سایت های مانند Bitstamp, BTC-E و یا Cavirtex اینجا در کانادا اجازه می دهد تا شما را به خرید بیت کوین. آنها نمی فروش بیت کوین خود را اما چگونه آن را با این نسخهها کار است مبادلات جفت شما به عنوان یک خریدار با فروشنده که فروش به هر قیمت شما دنبال آن هستید.

این برای تلفن های موبایل مانند یک گزینه عالی و در برخی از راه های آن است, اما از آن است و از معایب آن نیز هست.

یکی از آنهایی که عمده این است که بورس شما نیاز به اضافه کردن اطلاعات شخصی خود را به آنها را از طریق خود را بدانید مشتری قانون که در حال حاضر در بسیاری از کشورها در رابطه با ارز مربوط به کسب و کار. این ممکن است یک نگرانی برای همه, اما در یک پست-NSA رسوایی دوره آن در حال تبدیل شدن بیشتر و بیشتر روشن, حداقل برای من که اطلاعات شما را از وجود دارد در دسترس تر از شما فکر می کنم.

من ممکن است کمی پارانوئید اما چه کسی می داند چه ممکن است در آینده اتفاق می افتد. فقط ده سال پیش این ایده که دولت جاسوسی در همه چیز ما صرفا عرصه قلع فویل کلاه نظریه پردازان توطئه و در حال حاضر آن را فقط به دانش مشترک. چه کسی می داند چه بعدی ؟

به عنوان شما می توانید بگویید من یک فن بزرگ از مبادلات. این ایده که من باید به اطلاعات شخصی من به یک نهاد است که ممکن است به انتشار این اطلاعات به نظر می رسد به رفتن در برابر روح از بیت کوین ،

خوشبختانه, گزینه های دیگر وجود دارد.

معدن و آنها را

البته فقط یکی وجود دارد محل Bitcoins واقعا از; معدن. هر بیت کوین شما همیشه خود را ببینید و یا شنیدن در مورد بود و در یک نقطه استخراج از طریق شبکه معدن بیتکوین.

اگر شما به خودتان پیدا کنید در اختیار داشتن یک دکل حفاری معدن, برو جلو و معدن دور! و یا اگر شما یک کامپیوتر به اندازه کافی سریع به آن را ارزشمند که سرد بیش از حد.

اما مراقب باشید! اگر کامپیوتر شما نیست سرد به درستی شما را اجرا خطر گرم شدن آن است که به طور بالقوه می تواند آجر آن است.

رک و پوست کنده معدن با کامپیوتر شما است که واقعا ارزش آن است. دیگر نه. به عنوان معدن مشکل را افزایش می دهد, آن را می شود بیشتر و سخت تر برای به دست آوردن هر گونه سود حاصل از آن. و مگر اینکه شما یک اختصاص داده شده دکل حفاری معدن و شانس خود را از گرفتن هر گونه بازگشت از معدن بسیار کم است.

برخی استدلال می کنند که معدن در راه است و حتی خرید اختصاصی معدن دکل واقعا یک گزینه معتبر دیگر. من مخالفم اما این موضوع برای یک روز دیگر.

آنها را خرید از یک بروکر خصوصی

اگر شما قادر به پیدا کردن یک بروکر خصوصی شما می توانید قلاب تا با آنها و ارز. این است برخی از مزایای واضح است, اما آن را نیز دارای اشکالاتی است.

آن را به طور کامل ناشناس است. حتی اگر شما را ملاقات در فرد وجود دارد بدون هیچ دلیل شما نیاز به استفاده از نام واقعی خود و یا هر گونه اطلاعات در مورد خودتان به غیر از کیف پول خود را به شماره, به طوری که آنها می توانید نقل و انتقال وجوه به شما. و اگر شما پول نقد پرداخت بانک نمی تواند آن را ردیابی یا نه. بنابراین اگر این یک نگرانی برای شما در کسب و کار.

اما البته با گمنامی می آید برخی از خطر نیز هست. خرید و فروش از طریق بورس, خطر پاره شدن پایین تر است. البته مبادلات ناپدید شده اند در گذشته مصرف همه Bitcoins با آنها, اما بزرگتر بیشتر تاسیس بورس را در زمان حال برای ساخت نام تجاری خود و اثبات خود را به عنوان قابل اعتماد تر.

شما ممکن است به پرداخت حق بیمه قیمت برای گمنامی که به عنوان خوبی. از تجربه من, می توان آن را به عنوان حد 15-20 درصد بالاتر از میانگین ارز قیمت. اما اگر گمنامی برای شما مهم است که قیمت های کوچک به پرداخت.

هنگامی که شما تجارت با کسی که به صورت ناشناس شما نمی باید امنیت مبادلات. آنها می تواند حلال و صادق, اما آنها به راحتی می تواند سایه دار و مایل به شما قادر به rip کردن. که گفت:, خرید از خصوصی کارگزار مورد نظر من است روش خرید بیت کوین. اما این مهم است که اقدامات ایمنی در محل در غیر این صورت شما در حال ترک خود را به سوخته شدن.

پذیرش آنها را به عنوان پرداخت برای کالاها و خدمات

این یکی خیلی واضح و در عین حال اغلب مردم در مورد آن را فراموش. در میان تمام سرمایه گذاران درگیر شدن با بیت کوین و شور و هیجان در اطراف حرکت آن را آسان به را فراموش کرده ام که بیت کوین است و نه فقط یک کالا یا ارزش سهام. این طراحی شده است به عنوان یک شکل از ارز. و اگر شما برای اجرای کسب و کار شما می توانید بیت کوین به عنوان پرداخت به جای پول نقد است.

وجود دارد بسیاری از کسب و کارهای مختلف که پذیرش بیت کوین به عنوان یک شکل از پرداخت. اگر شما زندگی در کانادا چک کردن این دایرکتوری از کسب و کار است که پذیرش بیت کوین.

در واقع چندین دایرکتوری ها ظهور کرده اند تا برای کمک به مردم پیدا کردن کسب و کارهای محلی که قبول Bitcoin. و اگر شما یک ساکن وب (و اگر شما در حال خواندن این, شما به وضوح هستند) وجود دارد تن از مکان های که پذیرش بیت کوین به عنوان پرداخت. ببر با لينک مستقيم ق و وردپرس هستند فقط تعداد کمی از آنها.

در کوتاه مدت وجود دارد بسیاری از راه های مختلف برای به دست آوردن بیت کوین. راحت تر از دیگران است, اما با بسیاری از گزینه های شما مطمئن برای پیدا کردن چیزی است که برای شما کار می کند. به بازی در حال حاضر را از دست ندهید!

[ad_2]

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.