[ad_1]

وب بخشی از جامعه است و شکل جامعه است. و تا زمانی که جامعه جرم است-منطقه آزاد, وب سایت, برنده't یک جنایت-منطقه آزاد.

بنابراین چه چیزی است که یک cryptocurrency? یک cryptocurrency یک غیر متمرکز سیستم پرداخت که اساسا اجازه می دهد تا مردم ارسال ارز به هر یک از دیگر بر روی وب و بدون نیاز به یک شخص ثالث مورد اعتماد مانند یک بانک یا موسسه مالی است. معاملات ارزان هستند و در بسیاری از موارد آنها're رایگان. و همچنین پرداخت شبه ناشناس به عنوان به خوبی.

و همچنین است که ویژگی اصلی آن این است که آن's کاملا غیر متمرکز است, که بدان معنی است که وجود دارد's هیچ نقطه مرکزی قدرت و یا هر چیزی شبیه به آن. پیامدهای این است که با هر کس با داشتن یک کپی کامل از تمام معاملات که تا کنون اتفاق افتاده با بیت کوین. این باعث ایجاد یک فوق العاده انعطاف پذیر شبکه به این معنی که هیچ کس نمی تواند تغییر و یا معکوس یا پلیس هر یک از معاملات.

سطح بالایی از گمنامی در آن وجود دارد به این معنی است که آن را's بسیار سخت است برای ردیابی معاملات. آن's کاملا غیر ممکن است اما آن's عملی در اکثر موارد. بنابراین جرم با cryptocurrency-از آنجا که شما'کردم سریع مرز معاملات و شما've got سطح بالایی از گمنام ماندن آن در نظریه ایجاد یک سیستم است که برای بهره برداری رسیده. بنابراین در بسیاری از موارد هنگامی که آن را's a crime آنلاین با سیستم پرداخت آنلاین و سپس آنها تمایل به رفتن به مقامات و می گویند ما می توانیم دست بیش از این اطلاعات پرداخت و یا ما می تواند به توقف این معاملات و معکوس آنها. و هیچ کدام از آن اتفاق می افتد با بیت کوین پس از آن باعث می شود آن رسیده برای مجرمان در تئوری است.

در نور از این, بسیاری از سازمان های مختلف در حال تحقیق به بیت کوین و بیت کوین و تلاش برای درک چگونه کار می کند و آنچه آنها می توانند به پلیس آن است. آن's نیز در رسانه ها کاملا چند بار و رسانه ای که رسانه ها مانند تمرکز بر طرف بد از آن است. به طوری که آنها تمرکز بسیار به شدت در جرم با آن است. بنابراین اگر وجود دارد's a سرقت و یا کلاهبرداری و یا چیزی شبیه به آن و سپس آنها تمایل به سرزنش از آن در بیت کوین و بیت کوین کاربران است.

بنابراین قابل توجه ترین است که احتمالا جاده ابریشم که رو به پایین گرفته شده است به تازگی و از طریق $ 1.2 میلیارد دلار ارزش بیت کوین رفت و به پرداخت برای هر چیزی از مواد مخدر به اسلحه برای ضربه زدن به آن نوع از همه چیز. و رسانه ها دوباره به سرعت به سرزنش این در Bitcoins و می گویند که آن را به بیت کوین کاربر's گسل.

اما's در واقع شواهد بسیار کمی از مقیاس مشکل از جرم و جنایت با cryptocurrencies. ما don't می دانم که اگر وجود دارد's a lot یا ما don't می دانم که اگر وجود دارد's کمی. اما با وجود این مردم بسیار سریع به نام تجاری آن را به عنوان یک جنایتکار چیزی که آنها را فراموش کرده ام استفاده مشروع مانند سریع و سریع پرداخت.

پس از چند تحقیق سوالات I'm به دنبال در در این منطقه است چه جرم با بیت کوین نگاه مانند? بنابراین بسیاری از مردم می گویند که کلاهبرداری و دزدی شده برای سنین. اما این به این معنی است که از طریق آن آنها رخ می دهد با تغییرات فن آوری است. بنابراین ویکتوریا خیابان کلاه بردار را عملا انجام می شود چیزی بسیار متفاوت به یک 419 نیجریه شاهزاده scammer.

بنابراین سوال بعدی که من'd خواهم به پژوهش به عنوان خوبی است که به دنبال در مقیاس مشکل از جرم و جنایت با cryptocurrency. بنابراین با تولید یک سیستم شناخته شده کلاهبرداری و دزدی و چیزهایی مثل این که ما می توانیم پس از عبور مرجع است که با مردم معامله ورود به سیستم از تمام معاملات و ببینید چقدر از معاملات در واقع غیر قانونی و جنایی. بنابراین من سوال نهایی خواهد بود و به چه میزان تکنولوژی خود را در واقع تسهیل جرم است ؟ با نگاهی به جرم سیاهههای مربوط, ما می توانید ببینید که خاص انواع جرم و جنایت اتفاق می افتد و اگر آن را در واقع تکنولوژی's تقصیر یا این فقط همان جنایاتی است که ما've دنبال شده در قبل است. و هنگامی که ما've این چیزها در نظر ما می توانید شروع به فکر کردن در مورد راه حل های ممکن به این موضوع از جرم و جنایت با بیت کوین.

و ما می توانیم در نظر بگیرید که تنها راه حل مناسب خواهد بود که حفظ ارزش های اساسی از خود تکنولوژی است که می تواند حریم خصوصی و عدم تمرکز. بسیاری از تمرکز از رسانه ها این است که نگاهی به جنبه های کیفری آن است. و آنها don't به اندازه کافی ارزش به استفاده مشروع از آنجا که بیت کوین یک فن آوری قادر می سازد که سریع پرداخت مفید است که به هر کسی که's تا کنون پرداخت برای هر چیزی در وب است.

[ad_2]

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.