[ad_1]

معامله گران همیشه در مورد ‘بیت کوین”s نوسانات. این مهم است که بدانید چه چیزی باعث می شود ارزش خاص این ارز دیجیتال بسیار ناپایدار است. درست مثل بسیاری از چیزهای دیگر ارزش ‘بیت کوین’ نیز بستگی به قوانین عرضه و تقاضا. اگر تقاضا برای ‘بیت کوین’ را افزایش می دهد و پس از آن قیمت نیز افزایش خواهد یافت. بر خلاف سمت کاهش تقاضا برای ‘بیت کوین’ منجر به کاهش تقاضا است. به عبارت ساده می توان گفت که قیمت تعیین می شود چه مقدار معاملات بازار به توافق پرداخت. اگر تعداد زیادی از مردم مایل به خرید ‘بیت کوین و سپس افزایش قیمت خواهد شد. اگر مردمی بیشتر می خواهید به فروش ‘بیت کوین را پس از آن قیمت پایین خواهد آمد.

آن است که ارزش دانستن که ارزش ‘بیت کوین’ می تواند فرار اگر نسبت به تاسیس بیشتر کالا و ارز است. این واقعیت را می توان به اعتبار آن نسبتا کوچک اندازه بازار به این معنی که مقدار کمتری از پول می تواند تغییر قیمت ‘بیت کوین’ بیشتر برجسته. این تناقض را کاهش می دهد به طور طبیعی در طول گذشت زمان به عنوان ارز توسعه و اندازه بازار رشد می کند.

پس از طعنه در اواخر سال 2016 ‘بیت کوین’ لمس یک رکورد جدید در سطح بالا در هفته اول سال جاری است. وجود دارد می تواند عوامل متعددی باعث ‘بیت کوین’ به فرار. برخی از این موارد مورد بحث در اینجا.

بد مطبوعات عامل

‘بیت کوین’ کاربران بیشتر می ترسم توسط اخبار و رویدادهای مختلف از جمله اظهارات مقامات دولتی و جغرافیای سیاسی, رویدادهایی که ‘بیت کوین’ می تواند احتمالا تنظیم شده است. این بدان معنی است که نرخ ‘بیت کوین’ تصویب مشکل منفی یا بد گزارش های مطبوعاتی. مختلف خبر بد داستان ایجاد ترس در سرمایه گذاران و ممنوع است آنها را از سرمایه گذاری در این ارز دیجیتال. یک مثال از بد تیتر اخبار برجسته استفاده از ‘بیت کوین’ در پردازش مواد مخدر معاملات از طریق جاده ابریشم که به پایان رسید با FBI توقف بازار در اکتبر 2013. این نوع از داستان تولید وحشت در میان مردم و ناشی از ‘بیت کوین’ ارزش به کاهش شدت. از طرف دیگر جانبازان در معاملات صنعت شاهد چنین حوادث منفی به عنوان شواهدی که ‘بیت کوین’ صنعت بلوغ است. بنابراین ‘بیت کوین’ آغاز شده برای به دست آوردن آن افزایش ارزش به زودی پس از اثر از مطبوعات بد از بین رفت.

نوسانات ارزش ادراک شده

یکی دیگر از دلایل بزرگ برای ‘بیت کوین’ ارزش برای تبدیل شدن به فرار است که نوسانات از “بیت کوین”s ارزش درک شده. شما ممکن است بدانید که این ارز دیجیتال دارای خواص شبیه به طلا است. این است که حکومت با یک تصمیم به طراحی توسط سازندگان از فن آوری هسته ای برای محدود کردن تولید آن به یک استاتیک مبلغ 21 میلیون بیت کوین. با توجه به این عامل سرمایه گذاران ممکن است تخصیص کمتر یا بیشتر دارایی های در به ‘بیت کوین’.

اخبار در مورد نقض امنیت

انواع آژانس های خبری و رسانه های دیجیتال نقش مهمی در ایجاد یک منفی یا مثبت عمومی مفهوم است. اگر شما چیزی را ببینید که آگهی سودمندانه شما به احتمال زیاد برای رفتن که بدون توجه زیادی به طرف منفی. شده است وجود دارد اخبار در مورد ‘بیت کوین’ نقض امنیت و آن را واقعا ساخته شده که سرمایه گذاران فکر می کنم دو بار قبل از سرمایه گذاری خود را سخت به دست آورده پول در ‘بیت کوین’ تجارت. تبدیل شدن آنها به بیش از حد حساس در مورد انتخاب هر خاص ‘بیت کوین’ سرمایه گذاری پلت فرم. ‘بیت کوین’ ممکن است به فرار هنگامی که ‘بیت کوین’ جامعه آشکار امنیت susceptibilities در تلاش برای ایجاد یک منبع باز پاسخ در فرم امنیتی رفع. از جمله نگرانی های امنیتی به هنگام تولد به چندین نرم افزار منبع باز مانند لینوکس است. بنابراین بهتر است که ‘بیت کوین’ توسعه دهندگان باید در معرض آسیب پذیری های امنیتی به عموم مردم به منظور ایجاد راه حل.

آخرین ‘OpenSSL نقاط ضعف حمله ‘Heartbleed’ اشکال و گزارش Neel Mehta (عضو گوگل تیم امنیتی) در تاریخ 1 آوریل 2014 به نظر می رسد تا به حال برخی از نزولی اثر بر ارزش ‘بیت کوین’. با توجه به برخی از گزارش های ‘بیت کوین’ ارزش کاهش تا 10 درصد در متعاقب آن ماه نسبت به دلار ایالات متحده است.

کوچک مقدار گزینه برای دارندگان بزرگ ‘بیت کوین’ نسبت

نوسانات ‘بیت کوین’ نیز بستگی به ‘بیت کوین’ دارندگان داشتن نسبت زیادی از این ارز دیجیتال. آن است که روشن نیست برای ‘بیت کوین’ سرمایه گذاران (با زمان منابع بیش از $10M) که چگونه آنها را حل و فصل یک موقعیت است که گسترش می یابد به یک فیات موقعیت بدون حرکت بازار به شدت. بنابراین ‘بیت کوین’ لمس نکرده فله در بازار نرخ تصویب خواهد بود که اهمیت دادن به گزینه ارزش به ‘بیت کوین’ دارندگان.

اثرات Mt Gox

اخیر با مشخصات بالا خسارت در ‘Mt Gox’ هستند یکی دیگر از دلایل بزرگ برای ‘بیت کوین’ نوسانات. این همه ضرر و زیان و برآیند اخبار در مورد تلفات سنگین تا به حال یک اثر دوگانه بر بی ثباتی است. شما ممکن است بدانید که این کاهش به طور کلی شناور از ‘بیت کوین’ تقریبا 5 درصد است. این همچنین ایجاد یک پتانسیل آسانسور در کلش ‘بیت کوین’ ارزش به دلیل افزایش کمبود. با این وجود جانشین این بلند بود که نتیجه منفی در اخبار سری است که به دنبال. به خصوص بسیاری دیگر از ‘بیت کوین’ دروازه را دیدم بزرگ و شکست در Mt Gox به عنوان خوش بینانه چیز برای چشم انداز بلند مدت از ‘بیت کوین’.

[ad_2]

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.