[ad_1]

بیت کوین است't یک محصول و آن't حتی یک شرکت it's یک چیز یک نهاد پس به صحبت می کنند. بنابراین می تواند عوامل استفاده می شد که به نسبت سابق حباب شود cryptocurrency?

من واقعا don't فکر می کنم آن را's که ساده است. اولا,'s پاسخ به یک سوال که برخی از مردم خواسته است که;

بیتکوین چیست ؟

بیت کوین ایجاد شده توسط یک فرد یا گروه شناخته شده به عنوان ساتوشی ناکاموتو و آن چیزی است که's شناخته شده به عنوان یک cryptocurrency, it's digital پول و اولین همکار به همکار شبکه پرداخت که غیر متمرکز است. به غیر متمرکز به معنی این است که هیچ قدرت مرکزی برای تنظیم نهاد. یک عامل کلیدی است که نسبت به بیت کوین موفقیت این واقعیت است که آن را's کاملا باز است.

آن را با استفاده از یک تکنولوژی به نام blockchain و بسیاری از مردم شده اند پرسیدن سوال “چه blockchain?” بنابراین به من اجازه می دهد به شرح یک بیت. این blockchain شبکه باز است لجر که نمایش هر معامله ای که ساخته شده است و توسط آزاده چون هیچ 'یک' محل که در آن همه سوابق نگهداری می شوند. این مانع از هر گونه سایبر مهاجم از فساد اطلاعات در دفتر. این رویایی است که تصور می شد از خالق آن به دلیل ظهور بیت کوین و blockchain ایجاد شده بود از بی اعتمادی از بانک ها و موسسات مالی در طول بحران مسکن از سال 2008. بنابراین این ایده که هر گره (کامپیوتر) بر روی شبکه می توانید ببینید و بررسی هر معامله ای که در حال ساخته شده به ارمغان می آورد در مورد یک شکل از اعتماد.

تصور کنید اگر یک میلیون نفر در هر حال یک کپی از همان دستورالعمل برای ساخت یک ماشین اسباب بازی و سپس کسی آمد و تا به حال دستورالعمل های مختلف آنها نمی خواهد بود قادر به ساخت ماشین های مشابه زیرا آنها دستورالعمل های مختلف. این واقعیت است که هر کس در این شبکه می توانید ببینید همان معاملات ایجاد امنیتی قوی دفاع.

این دیجیتال سیستم پولی درهای باز برای یک راه جدید برای انجام معاملات از طریق اینترنت. به ویژه برای کاربران وب است که با استفاده از cryptocurrency برای خرید ایتم مانند سلاح و مواد مخدر و آمار ، مداوم استفاده از بیت کوین برای خرید کالا و خدمات از طریق اینترنت چیزی است که آن را می دهد قدرت خود را در نظر من است.

بیت کوین ارزش است چرا که مردم معتقدند که آن را به ارزش. تا زمانی که رسمی موسسات مانند بدنه دولت و یا بانک مرکزی پیدا کردن یک راه برای تنظیم cryptocurrency و حذف آن قدرت خرید نظر شخصی من این است که آن را حفظ خواهد کرد قدردانی در ارزش.

[ad_2]

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *