[ad_1]

بهمن مرادنیا شامگاه جمعه در آیین آغاز رسمی تولید سریال فاخر سنجرخان قهرمان نام آور ملی کردستانی در محل خانه کرد سنندج اظهار داشت: امروز همانطور که به مردم شریف کردستان وعده داده بودیم مراحل ساخت سریال فاخر و تاریخی سنجرخان قهرمان ملی و نام آور کردستانی با همت عوامل و دستاندارکاران وارد فاز اجرایی شد.

وی افزود: امیدواریم با تلاش همه عزیزانی که در ساخت این سریال مشارکت دارند در حداقل زمان ممکن شاهد اتمام مراحل ساخت این سریال باشیم و سریالی فاخر و ارزشمند و در خور شأن و منزلت این قهرمانی ملی را در سال آینده از طریق شبکه ملی به ملت ایران تقدیم کنیم.

مرادنیا ادامه داد: قهرمانانی نظیر سنجرخان و دیگر ناوآوران ایران و کردستان باید در قالب سریال و برنامه های سینمایی و تولیدات رسانه ملی به مردم معرفی شوند تا مردم با رشادتها و تاثیرات آنها در تاریخ این مرز و بوم بیشتر آشنا شوند.

وی تاکید کرد: کلیه هزینه های مورد نیاز برای این پروژه پیش بینی شده و از این نظر هیچ گونه مشکلی نداریم و امیدواریم این سریال با بهترین کیفیت و در حداقل زمان ممکن تولید و به مخاطبان عرضه شود.

استاندار کردستان خاطر نشان کرد: علاوه بر این سریال ما مصمم به تولید دو سریال دیگر از مفاخر کردستان هستیم و اعلام می کنم که برای معرفی چهره های ملی تاثیرگذار کردستان بطور همه جانبه حمایت های لازم صورت خواهد گرفت.
وی اظهار داشت: بنا به دلایل مختلف تاکنون چهره های فاخر کردستان بطور مناسبی در سطح کشور و بین الملل معرفی و شناسانده نشده‌اند که باید مسئولان متولی فرهنگ استان بعنوان وظیفه خود در جهت تحقق این امر و معرفی مفاخر کردستان در عرصه کشور و بین الملل تلاش خود را مضاعف کنند.

[ad_2]

Source link

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.