[ad_1]

معاملات روزانه نیست cakewalk. ما اغلب وارد کسب و کار تجارت فرض کنید که ما کسب دو برابر آنچه ما کسب درآمد در یک ماه. اگر تجارت می تواند شما را با ارائه برمی گرداند و سپس آن را می توانید آن را بیش از حد. این یک بازی کسب و کار ما این است که ما و سست برخی از کارت های, اما از آن است که کسب و کار که در آن سرمایه گذاری می کنیم سرمایه ما برای به دست آوردن و به طور معمول به سست. این یک کسب و کار است و ما باید برای درمان آن را مانند یک کسب و کار است. آن را نه پولدار و نه طرح برش کوتاه به شهرت رسید.

در حالی که تجارت ما ایجاد چندین اشتباهات به خصوص معامله گران جدید. ممکن است متعدد دلیلی برای این کار مانند برخی از واجد شرایط نیست و یا ضعیف آموزش دیده و چندین اصلا شور به تجارت و کمبود انرژی به افزایش روز به روز, آموزش مفهوم مزاحم است و این فهرست به شرح زیر است. این بازار نیاز به نخبگان و هنرمندان. شما احتمالا کمتر کار در شرکت خود را, اما قدردانی برای آنچه تا کنون شما انجام داده اند و حتی برای ترویج معادل اما در اینجا معادل استراتژی می تواند اعمال شود. بازار فرو می تواند شما را مانند یک کوسه و نمی تواند به شما اجازه بازگشت به بالا اگر شما تیز نیست. آماده به مبارزه و کار برای حداقل 6-8 ماه با شور و نشاط به حفظ و یادگیری هر مفهوم. در حال حاضر تلفیقی تامین شما را تضمین نمی کند یکسان سود آینده راه خود را.

عمدی عمل همان چیزی است که شما نیاز به تبدیل شدن به خوبی در چیزی. شما باید به دنبال عمل صد بار به منظور توسعه استعداد بازی در بازار و تجارت در زمان واقعی است. برای تبدیل شدن به anintraday معامله گر فقط یادگیری ویژگی های نمودار تنظیم یو پی اس به اندازه کافی نیست. آن را در مورد زیر مجموعه های تفاوت های ظریف تسلط بر بازار های مختلف متغیر است که جداگانه کهنه معامله گر سود آور از گوشه مایل به پول نقد اولیه خود را چک. بیش از حد بسیاری از معامله گران جدید نسبت ساده است که یک unappetizing دستور العمل برای شکست است.

تجارت در رابطه با عملکرد مبتنی بر کسب و کار. در اینجا شما نمی توانید سرزنش کسی جز خود تماس بگیرید. از آن خواهد شد خود را به خطا رفته است که تجارت است. اینجا هر روز می تواند یک روز جدید; همه روشن است با استعداد و بلند پروازانه تحصیلکرده و تیز به ریز ریز کردن گلو خود را در رقابت. خود را از طرز فکر و استراتژی دانش در حال شمارش بیش از هر چیز دیگری است. اگر شما و سپس شما حرکت صعودی نامحدود است. به آن نیاز دارد بهترین در شما به عقب می آیند و برای خودتان انتخاب کنید.

اجازه دهید ما را ببینید که چند کار برای جلوگیری از بد معامله در بازار:

 • استاد روز معاملاتی بازار تجزیه و تحلیل و می دانم که زمانی که برای متوقف کردن و یا رفتن است.
 • اجازه ندهید که احساسات نقش دارند در حالی که تجارت.
 • اجتناب از مصرف در معرض خطر است که شما نمی یاد.
 • درک اثر موج دار شدن از بازار و جمع آوری اطلاعات در مورد بازار سهام از طریق اخبار و مجلات.
 • انتخاب یک کارگزار خوب.
 • اشتراک خود را با اعتماد شرکت های تجاری برای به روز رسانی روزانه راهنمایی.
 • دنبال نظم و انضباط سخت و استراتژی معاملات روز.
 • را یک خطر است که شما می توانید نسبتا مسئولیت رسیدگی به حتی اگر شما سست.
 • می دانم معاملات روز مورد نیاز است.
 • یادگیری تحلیل تکنیکال.
 • انتخاب سهام شما می خواهید به تجارت در دقت.
 • تصمیم خوبی در پیش حجم تجارت شما می خواهید به سرمایه گذاری در.

حرفه ای از تجارت مال تو است اگر شما پرشور دارای توانایی برای زنده ماندن در منحنی یادگیری از بازار می خواهند به عمد به دنبال توسعه مهارت های تجاری می خواهید برای ایجاد یک ضربه تاریخچه یک Plan B آماده شده و سپس شما باید در نظر خودتان را به معامله گر برای این بازار است. بازار مراقبت می کند که آیا یا نه شما یک خانواده و یا شما در حال معامله گر موفق در حالی که اجرای تجارت است. تمام آنچه که مهم در اینجا این است که بهترین مهارت های تجاری خود را.

[ad_2]

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *