[ad_1]

به گزارش خبرگزاری ها از توکیو ، آبه در این فیلم یک دقیقه ای روی مبل راحتی لم داده و سگ خانگی خود را نوازش می کند و چای می نوشد و مطالعه می کند. در گوشه دیگری از این تصویر هم “جن هوشینو” خواننده پاپ ژاپنی با گیتار آهنگی برای حفظ فاصله اجتماعی می خواند.

انتقاد برخی کاربران در فضای مجازی از این فیلم نخست وزیر ژاپن به حدی رسید که در رسانه اجتماعی توییتر در ژاپن هشتگ #فکر_میکنی_کی_هستی؟ به یکی از هشتگهای داغ تبدیل شد. این کاربران بر این باورند که نخست وزیر ژاپن درد و رنج مردم در بحبوحه مبارزه با ویروس کرونا را نادیده گرفته است.

یک کاربر در توییتر سوال کرد: “در زمانی که مردم برای بقا مبارزه و تقلا می کنند نشان دادن چنین فضای لاکچری موجب شگفتی است ؛ تو فکر می کنی کی هستی ؟ “

از سوی دیگر برخی کاربران توییتر نیز از نخست وزیر ژاپن دفاع کردند و تاکید کردند که این مقام عالی کشور هم می تواند زمانی را به آسایش و فراغت از کار سپری کند.

رسانه های ژاپن روز شنبه گزارش دادند که شمار مبتلایان به کرونا در این کشور از ۶ هزار تن فراتر رفته و حدود ۱۰۰ نفر هم جان باخته اند . این اولین تعطیلات آخرهفته در ژاپن از زمان حالت اضطراری برای مبارزه با کرونا در شهرهای بزرگ بود. آبه هفته گذشته در شهرهای بزرگ حالت اضطراری اعلام کرد و بعدا آن را به کل کشور تعمیم داد. میزان گسترش کرونا در ژاپن نگرانی ها درباره کافی نبودن فاصله گذاری اجتماعی و همچنین تشدید فشار بر کادر درمانی بیمارستانها را افزایش داده است.

[ad_2]

Source link

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.