[ad_1]

من قطعا معامله بر روی انواع سیستم عامل های تجاری در طول دوره زندگی حرفه ای من. برخی از سیستم عامل شده اند شادی و لذت محض است که در آن به کار و سیستم عامل های دیگر ساخته شده من می خواهم به مجموعه ای از موهای من در آتش است. تنوع و کیفیت از سیستم عامل های تجاری در دسترس برای معامله گران متفاوت از افتضاح سیستم عامل بسیار عالی سیستم عامل است.

کلمه برای دیدار با من به سادگی به لیست سیستم عامل ها است که با کیفیت بالا و لیست سیستم عامل است که بسیار دردناک بود. متاسفانه, اگر من در زمان که رویکرد توده ای از پرونده های حقوقی و بس و دست برداشتن را صندوق پستی من سرشار. بنابراین من را انتخاب کرده اند برخی از ویژگی های سیستم عامل بزرگ و شمردن به همین دلیل من فکر می کنم آنها به خصوص موثر است.

البته اثربخشی هر پلت فرم است که به طور مستقیم مربوط به کیفیت خوراک داده است. برای اهداف این مقاله ما فرض کنیم تمام سیستم عامل کافی خوراک داده و به سادگی از بین بردن آن متغیر از بحث ،

1. یک پلت فرم خوب است یک مجموعه ای با کیفیت از ابزار رسم نمودار در اختیار شما است.

هنگامی که معاملات و نمودار فعال ضروری است قادر به رسم خطوط روند فیبوناچی برگشت محور, نقاط, و یک میزبان از ابزارهای دیگر است که معامله گران دیگر از خودم را ممکن است لازم بدانند. شما باید به تحصیل در رشته فیزیک به منظور تسهیل نقاشی از این نمادها. این روش برای ورود به خطوط روند و نمادهای دیگر باید زحمت انجام شده و بدون بیش از حد فکر می کردم. پس از همه تمرکز اصلی شما در تجارت است که قیمت در نمودار نیست بدانند که چگونه به منظور جلب خطوط در نمودار خود را.

2. یک پلت فرم خوب باید آسان به خواندن و تفسیر.

یک پلت فرم خوب باید آسان به خواندن و راه اندازی. شما باید به عنوان خوانده شده 200 صفحه دستی به منظور کار با نرم افزار. نمودار باید روشن و آسان به درک و شاخص خوانش باید خوانا و برجسته است. سیستم عامل است که دشوار است به راه اندازی و یا نیاز به تعمیر و نگهداری روزانه به راه اندازی زباله های با ارزش معاملاتی زمان و در نهایت هزینه های معامله گر و پول است. یک برنامه با کیفیت را نیز به صرفه جویی در تنظیمات خود را از روز قبل و زمانی که شما شروع برنامه روز بعد تنظیمات دقیق به نظر می رسد باید شما نباید نیاز به اضافه کردن خود را اسیلاتورهای و شاخص ها به صورت روزانه.

3. یک پلت فرم خوب است یک مجموعه کامل از اسیلاتورهای و شاخص.

وجود دارد هیچ چیز آزار دهنده تر از با استفاده از یک پلت فرم است که یک مجموعه کامل از شاخص و یا یک روش برای اضافه کردن این شاخص به نمودار. بسیاری از پایان پایین تر سیستم عامل از ویژگی های پنج یا شش شاخص های اساسی و این که تا چه حد از قابلیت های خود را. بیشتر از یک پلت فرم خوب باید به شما اجازه می دهد برای تنظیم دوره های زمانی و دیگر متغیرهای این شاخص به ترجیح شخصی شما. یک بار دیگر آن را باید یک مقدار بیش از حد زمان برای انجام این توابع. آنها باید توضیحی و نه نیاز به صفحه بندی از طریق مخوف 200 صفحه دستی برای تعیین چگونه به مجموعه ای از 14 دوره تنظیمات در یک شاخص کانال کالا.

4. یک پلت فرم خوب اجازه می دهد تا برای یک تعداد ورود و خروج گزینه های.

خوب پلت فرم اجازه می دهد تا شما را به سرعت تنظیم تعداد قراردادهای شما در نظر گرفته شده در حالی که همچنین ارائه به شما به معنی خود را به مجموعه هدف سود و توقف ضرر را محدود می کند. این باید بدون درز فعالیت و نیاز نیست یک مقدار بیش از حد زمان. خوب ترین سیستم عامل های تجاری نیز یک ماده است که اجازه می دهد تا شما را به مقیاس از تجارت در برخی از سود امتیاز. بیشتر از یک پلت فرم خوب را به راحتی درک توقف های پی در پی از ویژگی های است که ساده برای راه اندازی. شما همچنین باید قادر به راه اندازی ساده براکت تجارت با مقدار حداقل تلاش.

5. یک پلت فرم خوب هرگز نتواند و یا سقوط

وجود دارد هیچ بدتر احساس در تجارت از بودن در یک تجارت فعال و سیستم عامل نرم افزار با شکست مواجه شد. وجود دارد هیچ بهانه ای برای نرم افزار های ناسازگار با سیستم عامل. این پلت فرم است که ماهیت حرفه ای خود را و باید انجام مانند. این خاص مورد نیاز است که یکی از peeves حیوان خانگی من, که من معامله آنهایی که بر روی یک پلت فرم است که بسیار ناپایدار و ساخته شده برای یک مدت طولانی و خسته کننده در روز. من هرگز استفاده می شود که پلت فرم دوباره هرگز. طراحان نرم افزار به خوبی آگاه از این طرح معایب ذاتی در سیستم عامل های تجاری و کاملا وجود دارد هیچ دلیلی که این نقص باید خطاب به شیوه ای که شرکت های بیمه گر از یک سقوط آزاد تجربه تجارت. وجود دارد هیچ چیز بدتر از نرم افزار حشره دار.

وجود دارد بسیاری از دیگر عیوب ذاتی در سیستم عامل های تجاری نرم افزار اما این پنج ایستادگی کردن به عنوان مقابله با قاتلان در کتاب من است. من نمی خواهد تحمل هر یک از این معایب و به سرعت تغییر خواهد کرد سیستم عامل اگر برخورد می کنم, این مشکلات با هر فرکانس. البته یک بار قطعی می توان انتظار داشت. اما سازگار و reoccurring قطعی در سیستم عامل های تجاری نرم افزار غیر قابل توجیه است.

[ad_2]

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *