[ad_1]

«صادق ورمزیار» روز یکشنبه در گفت‌وگو با ایرنا در خصوص شرایط کنونی تیم فوتبال استقلال، بیان داشت: به نظر من استقلال نسبت به بضاعتی که داشت خوب بازی کرد. استقلال به طور حتم از دو دیدار قبلی خود بهتر ظاهر شد. اضافه شدن «شیخ دیاباته» به ترکیب تیم، زوج خط حمله استقلال را کامل کرده بود و این موضوع باعث شده بود که تیم تراکتور نتواند به طور کامل به زمین استقلال هجوم بیاورد.

وی ادامه داد: دلیل عدم نتیجه‌گیری استقلال ضعف بدنی، عدم هماهنگی و نداشتن تمرکز بود. به نظر من این تیم باید از حواشی کرونا خود را دور کند و تمرکزش را روی بازی در زمین بگذارد. اگر این اتفاق بیافتد استقلال جزو چهار تیم بالای جدول قرار می‌گیرد. البته من پیشنهادی دارم و آن این است که استقلال بیشتر روی جام حذفی و لیگ قهرمانان آسیا تمرکز و از بازیکنان جوانش در لیگ برتر استفاده کند تا بازیکنان اصلی با آمادگی بیشتر در تورنومنت‌هایی که به آن اشاره کردم، حاضر شوند.

پیشکسوت استقلال در مورد ابتلا به کرونای برخی بازیکنان در لیگ برتر گفت: زمانی که آمار مبتلایان کرونا پایین‌تر آمده بود لیگ را برگزار نکردند اما حالا که آمار روز به روز بالاتر می‌رود، لیگ در حال برگزاری است. چند وقت دیگر دیدارهای آسیایی تیم ملی و باشگاه‌ها شروع می‌شود و بازیکنان اگر خدایی نکرده به این بیماری مبتلا شوند، تیم ملی و باشگاه‌های حاضر در این رقابت‌ها دچار مشکل می‌شوند.

ورمزیار در خصوص برگشتن بازیکنان کرونایی استقلال به ترکیب این تیم، تصریح کرد: این بازیکنان به طور حتم باید خوب شده باشند تا مجوز بازی آن‌ها صادر شود. 

وی در پاسخ به این پرسش که آیا یک بیمار کرونایی ممکن است در مدت دو روز خوب شود، تاکید کرد: بیمارستان مسیح دانشوری این تست‌ها را تایید کرده است و من نیز نمی‌توانم بگویم که چه کسی این وسط دروغ گفته است.

پیشکسوت استقلال در پاسخ به این پرسش که آیا «فرهاد مجیدی» با این شرایط در استقلال می‌ماند یا نه، گفت: باید با تمام توان از فرهاد حمایت کنیم. درست نیست که در این برهه حساس در مورد جانشین او صحبت شود. اگر می‌خواهیم عملکرد او را بررسی کنیم باید صبور باشیم تا فصل تمام شود. اگر مجیدی در این زمان حساس از تیم برود به طور قطع تیم وارد حاشیه شده و از نظر روحی بهم می‌ریزد. باید صبر کنیم تا فرهاد با خیال راحت کارش را ادامه دهد.

[ad_2]

Source link

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.