[ad_1]

فرماندار دیر در این آیین گفت: پروژه‌های افتتاحی این شهرستان شامل واحد تولید شن و ماسه بخش خصوصی در زمینی به وسعت ۲۵ هکتار و سرمایه‌گذاری ۱۰ میلیارد تومان، نهال کاری منابع طبیعی در ۱۵۰ هکتار با ۳۸۰ میلیون تومان، تولید و بسته بندی آب تصفیه در چهار هزار مترمربع با ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان، پاسگاه محیط بانی نخیلو در وسعت یکهزار مترمربع و ۷۵۰ میلیون تومان، زمین چمن مصنوعی روستای شهنیا با ۵۰۰ میلیون تومان، خوابگاه ورزشکاران با ۶۰۰ میلیون تومان و پارک پرستار شهر بردستان با اعتبار ۵۰۰ میلیون تومان است.

کریم علی حسنی افزود: همچنین عملیات اجرایی پارک شهر بردخون نیز با اعتبار یک میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان آغاز شد.

وی در ارتباط با پروژه های شاخص شهرستان دیر در هفته دولت گفت: افتتاح درمانگاه تامین اجتماعی، تقویت و تکمیل ایستگاه برق بردخون و سالن اجتماعات شهر آبدان از پروژه‌های مهم و شاخص هفته دولت شهرستان دیر است که مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد.

در این آیین که بصورت ویدئو کنفرانس برگزار شد ۲ نفر از مردم دیر مسائل و مشکلات خود را مطرح کردند و استاندار بوشهر نیز دستور پیگیری این مشکلات را داد و مشکل یک واحد تولیدی هم مطرح شد که استاندار از مسئولان خواستار رفع این مشکل شد.

استاندار بوشهر در این آیین ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و شهدای استان بوشهرگفت: بیشتر پروژه های شهرستان دیر تولیدی و اشتغال‌زا است.

عبدالکریم گراوند افزود: با وجود در شرایط سخت کشور دولت تدبیر و امید خدمات ارزشمندی انجام داده‌است.

وی گفت: همه باید توان خود را بکار ببرند تا مشکلات واحدهای تولیدی برطرف شود.

[ad_2]

Source link

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.