[ad_1]

در حالی که برخی می گویند که هدفون های سیمی بهتر هستند زیرا آنها می توانند ارائه صدا با کیفیت بالا دیگران می گویند که بی سیم همتایان خیلی بهتر از آنهایی که سیمی. شما چه فکر می کنید ؟ بیایید نگاهی به برخی از عوامل که ممکن است مجموعه ای از هدفون بی سیم جدا از دیگران.

آسان و ایمن

عدم وجود سیم این هدفون بسیار آسان که مسئولیت رسیدگی به. بدون هر گونه سیم, شما لازم نیست که به نگرانی در مورد کسانی که مزاحم کمی جیب دیوهای messing با هدفون خود را. علاوه بر این بدون نیاز به سیم, شما می توانید در سهولت در اطراف بچه های خود را و/یا حیوانات خانگی خود را. که می شود گفت شما لازم نیست که به نگرانی در مورد هر چیزی جویدن در کابل و یا سیم. توجه داشته باشید تنها این هدفون امن برای شما, اما آنها خوب برای بچه های خود را به عنوان آنها به طور تصادفی نمی تواند سر خود را با چیزی است که وجود ندارد.

راحتی

آن شده اند که یک چیز بزرگ برای شروع با این هدفون بی سیم راحت ترین. زمانی که یکی در حال حرکت است و/یا انجام کاری است که نیاز به دخالت از هر دو دست خود را, این هدفون بسیار مفید آمده است. آنها اجازه می دهد تا کاربر را به آزادانه تمایل به کسب و کار خود را مانند تماس گرفتن و یا پخت و پز شاید حتی تمیز کردن خانه.

بهینه سازی مصرف برق

بر خلاف آنچه دیگران فکر می کنم, هدفون بی سیم نمی گراز قدرت زیادی است. که می شود گفت شما لازم نیست که به زندگی با یک منبع تغذیه برای شارژ هدفون خود را در هر حال حاضر و پس از آن. اگر چه ممکن است وجود دارد برخی که خشک هستند و از قدرت بسیار سریع اما بسیاری از آنها حتی نمی نیاز به مقدار زیادی از قدرت. در حالی که برخی از تخلیه قدرت خود دیگران تخلیه شما زندگی خود افسار دستگاه. در حال حاضر آخرین محصولات در این دسته هستند به طور خاص طراحی شده برای ارائه با عمر باتری طولانی.

وجود دارد سه دسته اصلی هدفون بی سیم. آنها عبارتند از:

RF هدفون

این هدفون را با استفاده از یک روش ساده مستعد کانال اجازه می دهد تا کاربر را به راک به موسیقی خود را بدون هیچ نوع وقفه و افزایش کیفیت صدا.

هدفون بلوتوث

اگر چه اینها رایج در بازار این روزها آنها پایین تر از RF هدفون به عنوان این است که به آسانی تحت تاثیر هر فعال دستگاه بلوتوث در مجاورت. اگر چه قیمت آنها در مقایسه بسیار کمتر از RF, هدفون, آنها نمی توانند با آنها رقابت از نظر کیفیت.

چند کانال هدفون

این هدفون مجهز به بیش از یک کانال بنابراین اگر کسی نتواند برای برآوردن نیاز خود را, شما می توانید به طرف دیگر. این ممکن است کمک به شما در کاهش تداخل و یا کاملا آن را حذف از معادله است. اجازه می دهد شما را به جم به آهنگ های خود را بدون هیچ زحمتی خیلی.

[ad_2]

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *