[ad_1]

نگه داشتن فرزند خود را امن است و بدیهی است که مهم ترین چیز این شامل داشتن حق صندلی ماشین کودک های نصب شده در وسیله نقلیه خود را. تنها مشکل این است که اکثر پدر و مادر ندارد و هر دانش گسترده ای در این منطقه به جز برای پیدا کردن ارزان ترین قیمت. خوب, ارزان ترین قیمت از یک محصول با کیفیت. پس از همه, شما اول باید هدف مشخص کردن اینکه آیا یا نه صندلی کودک برای ماشین در حال رفتن به محافظت از کودکان خود را.

در طول مراحل جستجو شما به آدرس اساسی مسائل ایمنی. اتصال کمربند ایمنی ایمن است که احتمالا در وهله اول بسیاری از پدر و مادر نگاه. این باید با یکپارچه محکم نگاه داشتن سیستم و یا پایین تر لنگر و افسار برای کودکان. آن چه fastens صندلی ماشین به وسیله نقلیه خود را در صندلی. بنابراین هر زمان که شما در حالت عادی رانندگی وضعیت نوزاد صندلی را پایدار به خصوص با به طور منظم کمربند ایمنی استفاده می شود به عنوان به خوبی.

شما همچنین باید پیدا کردن یک صندلی کودک ارائه می دهد که بالعکس افسار انرژی سیستم جذب. اگر شانس با شما باید برای متوقف کردن به طور ناگهانی به VTEA سیستم دارای صندلی در محل. به عنوان مثال بزرگ است Graco Nautilus 3-در-1 صندلی ماشین. اساسا آن را نگه می دارد صندلی از حرکت غیر منتظره تا 6 اینچ است که همچنین بخشی لاینفک از قفل کردن سیستم.

گاهی اوقات نیروی یک حادثه می تواند به اندازه کافی برای تکان خوردن کودک خود را که است که در آن EPS فوم به بازی می آید. چیزی از آن نیز در استفاده از کلاه ایمنی دوچرخه, بنابراین اگر چیزی غیر منتظره رخ می دهد نیروی تصادف را انحراف به دور از کودک خود را. در حالی که این ایجاد شده است برای ارائه یک آمرزنده مانع بین خود و کودک و هر سطح سخت در آغوش مهار همچنین جلوگیری از هر نوع جنبش است. بنابراین اگر شما ضربه از پشت و یا از طرف هر دو از این خواهد بود بسیار مفید است.

حتی اگر تمام این ویژگی های ایمنی مهم هستند آن را مهار ایمنی فراهم می کند که امن مناسب برای کودک خود را. در طول تحقیقات خود را توصیه می کنیم پیدا کردن یک گزینه ارائه می دهد که یک 5pt. سیستم. آن را باید به ارائه یک فرم اتصالات مهار ایمنی است که اجازه می دهد تا یک محدوده کوچک از حرکت است. اشاره به Graco Nautilus 3-در-1 صندلی ماشین برای گرفتن ایده. آن را نیز محکم به صندلی را از رسیدن به از دست سرگردان.

راحتی را برای کودک شما نیز چیزی را در نظر بگیرید به طوری که صندلی ماشین باید مقدار زیادی از زیر سازی مانند Graco 3-در-1 صندلی ماشین. ما توصیه می کنیم برای پیدا کردن چیزی است که می تواند جدا در مورد آن می شود ، بنابراین باید آن را مجاز قرار داده شده در این واشر برای تمیز کردن مناسب. در طول این زمان ما توصیه می کنیم پاک کردن بدن از صندلی و با استفاده از دستمال مرطوب ضد باکتری برای خلاص شدن از هر گونه میکروب ها. یک انتخاب خوب است 3-در-1 صندلی. آنها می توانید از عقب رو به جلو-رو و در واقع مکمل فرزند خود را به عنوان او رشد می کند. در نهایت شما می توانید تبدیل صندلی کودک ماشین خود را به یک تقویت کننده صندلی و هنوز هم همان حمایت در این فرآیند است.

در حالی که بودجه خود را ممکن است به شما اجازه می دهد به صرف صدها هزار دلار در یک صندلی ماشین این بدان معنا نیست که شما باید خرید ارزان صندلی و یا خرید از یک فروشگاه دست دوم. خرید استفاده از صندلی یک ایده خوب نیست, چرا که آنها تا به حال بسیاری از استفاده است و ممکن است همان تمامیت ساختاری به عنوان یک صندلی جدید. این مهم است که بدانید که با کیفیت خوب صندلی در حال رفتن به طیف وسیعی از یک تا دو هزار دلار است.

[ad_2]

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.