[ad_1]

به گزارش ایرنا، محرم نوید کیا شامگاه یکشنبه در حاشیه مراسم معارفه خود در ورزشگاه نقش جهان اصفهان در جمع خبرنگاران افزود: امیدوارم بتوانم به تیم خود کمک کنم چون هدایت سپاهان کار دشواری است و باید تمام تلاش خود را کرد.

وی با بیان‌اینکه روزهای سختی در انتظار ماست، اظهار داشت: در این راستا باید تصمیمات دشوار و قاطعی گرفت ولی من همه سعی خود را می‌کنم تا این تصمیمات به نفع سپاهان باشد و هواداران تیم را از ما راضی کند.

نویدکیا با بیان اینکه انتظار من از تماشاگران سپاهان این است که مثل همیشه از تیم خود حمایت کنند و به تصمیمات من احترام بگذارند، گفت: ممکن است من نیز اشتباهی داشته باشم ولی هواداران باید از تیم خود حمایت کنند و من هم برای سربلندی سپاهان تمام تلاش خود را خواهم کرد.

وی تصریح کرد: هواداران این موضوع را بدانند که من دوستانم را دور خود جمع نمی‌کنم چون برایم موفقیت سپاهان مهم است.

نویدکیا در عین حال افزود: کسانی را که بتوانند کمک حال من باشند و به این تیم کمک کنند به کار خواهم گرفت.

سرمربی سپاهان با اشاره به لیگ قهرمانان آسیا نیز گفت: زمان کمی وجود دارد و در این مدت نمی‌شود کار چندان خاصی انجام داد.

وی تصریح کرد: تیم ها در این رقابت‌ها بازی‌های نزدیکی دارند.

وی در ادامه گفت: امیر قلعه‌نویی تیم خوبی درست کرده است و شاکله اصلی تیم درست است و ما  شاید ۲ یا ۳ تغییر در سپاهان داشته باشیم.

عصر امروز محرم نویدکیا وارد ورزشگاه نقش جهان شد و با استقبال محمدرضا ساکت، کار خود را بصوررت رسمی بعنوان سرمربی تیم سپاهان آغاز کرد.

حدود یکهزار هوادار سپاهان نیز در وزشگاه نقش جهان حضور داشتند و مدیرعامل و سرمربی جدید سپاهان را  تشویق کردند.

در  حاشیه این معارفه دیدار دوستانه و نمادینی بین تیم‌های سپاهان و سپاهان نوین در ورزشگاه نقش ‌جهان اصفهان برگزار شد.

به گزارش ایرنا، صبح امروز محرم نویدکیا کاپیتان سابق تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان بعنوان سرمربی این تیم برگزیده شد.

 نویدکیا بازیکن فوتبال و عضو سابق تیم ملی فوتبال ایران است که بعنوان هافبک بازی‌ساز در تیم  فوتبال سپاهان اصفهان بازی می‌کرد.

او بعنوان کاپیتان سپاهان پنج بار در لیگ‌های دوم، نهم، دهم، یازدهم و چهاردهم، جام قهرمانی را بالای سر برد و در لیگ هفتم با این تیم به نایب قهرمانی رسید.

نویدکیا به همراه سپاهان چهار بار نیز در جام‌های حذفی هفدهم، نوزدهم، بیستم و بیست و ششم قهرمانی را تجربه کرده و همچنین به مقام نایب قهرمانی لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۰۷ رسیده است و در جام باشگاه‌های جهان ۲۰۰۷ به همراه این تیم حضور داشته باشد.

نویدکیا متولد۱۳۶۰ از سال ۱۳۷۷ تا ۱۳۹۵ عضو تیم‌های سپاهان و بوخوم آلمان بوده و در تیم‌های ملی فوتبال ایران در رده امید و بزرگسالان نیز حضور داشته است.

سپاهان فصل قبل با ۴۹ امتیاز رتبه پنجم لیگ برتر را کسب کرد.

[ad_2]

Source link

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.