[ad_1]

اگر شما تصمیم به سعی کنید دست خود را در راه اندازی در هنر و صنعت نشان می دهد جشنواره ها یا بازارهای کک و سپس شما نیاز به سمت راست صفحه نمایش نشان دادن مهارت خود را به اجناس ایستاده جدا از بقیه. این به ویژه مهم است اگر شما در حال فروش چیزی مانند طلا و جواهر و یا هر نوع دیگر جزء اصلی هنر و صنعت نشان می دهد آیتم استفاده کنید. داشتن یک هنر و صنعت نشان می دهد صفحه نمایش می تواند یک تفاوت بزرگ بین داشتن کسی که راه رفتن با شما راست یا توقف برای یک نگاه و امیدوارم فروش. در اینجا برخی از راه هایی برای ایجاد چشم نواز هنر و صنعت نشان می دهد صفحه نمایش.

هنر و صنعت نشان می دهد صفحه نمایش اصول

هنگامی که شما برای اولین بار شروع شما باید برای خرید تجهیزات مناسب و این می تواند یک بیت از یک سرمایه گذاری, اما اگر شما فکر می کنم شما ادامه خواهد داد انجام را نشان می دهد و سپس شما نیاز به شرح زیر است:

o سایبان یا چادر – مناسب سایه بان و یا چادر خود را محافظت کالا از باران و آفتاب. ظریف صنایع دستی ساخته شده از پارچه یا کاغذ دست ساز لباس می تواند تبدیل به آسیب دیده از فقط چند ساعت از نور مستقیم خورشید.

o جداول – ترین هنر و صنعت نشان می دهد صفحه نمایش حداقل نیاز به میز یا دو برای خود راه اندازی کنید. خرید سبک ترین, ساده ترین چیزی که برای حمل در اطراف. شما می توانید بسیاری از آلومینیوم مدل که برابر با سهولت و می تواند tucked دور در تقریبا در هر وسیله نقلیه. فراموش نکنید که یک صندلی کوچک برای خودتان.

o وزن – مطمئن شوید که شما حمل وزن زیادی بطری های آب است که می تواند پر شود و یا کوچک کیسه های شن و ماسه. شما نیاز به افسار این به جداول خود را و یا چادر با طنابهای در مورد یک روز باد می وزد.

o نمایش موارد – بدون توجه به آنچه شما فروش شما می توانید پیدا کردن سمت راست صفحه نمایش نشان دادن مهارت مورد برای اقلام خود را. نگاهی به قیمت تامین کنندگان یا از فروشندگان دیگر. فروشگاه صرفه جویی می تواند به شما برخی از اقلام به قیمت ارزان.

o پارچه با کیفیت – پوشش جداول خود را در پارچه روشن. وقت خود را به آمده تا با یک طرح رنگ برای نشان دادن مهارت خود را نمایش می دهد. کار خود را در چادر رنگ جدول را پوشش می دهد و محصولات را به یک هماهنگ هنر و صنعت نشان می دهد صفحه نمایش.

فراتر از اصول اولیه

هنگامی که شما تجهیزات اساسی است که شما باید برای نشان دادن مهارت خود را نمایش و سپس شما نیاز به یک چند ایده های خلاقانه برای گرفتن مردم را به غرفه خود را.

o راه اندازی – مطمئن شوید که جداول خود را می چرخاند در راه است که آسان برای مشتریان به دیدن. نگه داشتن خود را در جدول نزدیک به جبهه چادر بنابراین مردم می توانند با پیاده روی معمولی است. انتظار نداریم که مردم را به راه رفتن به عقب از غرفه خود را ممکن است به نظر می رسد آشکار است اما از مردم می خواهم به نگه داشتن رفتن مگر اینکه چیزی واقعا منافع آنها است.

o ارتفاع – سعی کنید hanging چیز از چادر برای گرفتن مردم چشم از دور. این کار می تواند برای بسیاری از موارد است. اگر شما نمی توانید انجام دهید که مطمئن شوید که شما تغییر ارتفاع در جداول خود را. استفاده از قفسه های کوچک و جعبه و یا سایر نمایش موارد را از جداول غنی تر احساس می کنم.

o آینه – همیشه یک آینه برای مردم به دنبال در چیزهایی که ممکن است آنها می خواهند را امتحان کنید.

o علامت – یک بنر یا کارت های کسب و کار بر روی صفحه نمایش یک ایده عالی است. حتی اگر کسی نمیخواهد چیزی است که آنها می توانید به عقب می آیند و پیدا کردن شما یا ایمیل شما.

o قیمت گذاری – برای بسیاری از مردم از دیدن پاک کردن برچسب قیمت بر روی اقلام بسیار مفید است. بسیاری از خریداران احساس نمی راحت درگیر شدن در chitchat بیش از هر مورد در غرفه. اگر شما در حال گرفتن واقعا شلوغ این شما صرفه جویی در مقدار زیادی از زمان از پاسخ دادن به سوالات.

نکات برای نگه داشتن شما به آینده

اگر شما یک تازه وارد به جشنواره صحنه و سپس شما ممکن است هنوز متوجه آنچه که یک متحد دیگر فروشندگان می تواند برای شما باشد. اگر چه آنها ممکن است به نظر می رسد مانند رقابت و در برخی موارد آنها را, آنها همچنین می تواند کمک به شما را به توصیه های ارزشمند. به یاد داشته باشید برای همیشه احترام مرزهای خود را با هنر و صنعت خود را نشان می دهد صفحه نمایش. اکثر استدلال های بین فروشندگان مرکز در اطراف فقط یک اینچ یا دو! زمانی که فضا در حق مردم می تواند تبدیل به بسیار ارضی, فقط به یاد داشته باشید به مراقبت با هنر و صنعت خود را نشان می دهد صفحه نمایش و ماندن را در همسایه سمت خوب. او خواهید بود پسر شما واگذار با هنر و صنعت خود را نشان می دهد صفحه نمایش زمانی که آن زمان برای استراحت حمام. به دنبال این راهنمایی را به یک هنر و صنعت نشان می دهد صفحه نمایش مهم نیست که آیا شما یک مبتدی یا یک جشنواره منظم!

[ad_2]

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.