[ad_1]

به گزارش ایرنا محمدرضا مهاجری شامگاه یکشنبه پس از شکست یک بر صفر تیمش مقابل نفت مسجدسلیمان اظهار داشت: در نیمه اول بازی از لحاظ شکل تیمی و هماهنگی خوب نبودیم. چون هفته گذشته بازی بسیار سختی در خوزستان داشتیم و پس از بازگشت به تبریز، مجددا به خوزستان برگشتیم لذا بدن‌ بازیکنان کاملا آماده نبود و توان آنها تحلیل رفت.

وی با  تبریک این پیروزی به نفت مسجدسلیمان و تارتار  افزود: در نیمه دوم با آوردن چند جوان به زمین، بازی را در اختیار گرفتیم و صاحب چند فرصت گلزنی شدیم که تبدیل به گل نشد. 

سرمربی تیم ماشین سازی ادامه داد: عملکرد ما در نیمه دوم امیدوارکننده بود و نشان دادیم اسم‌ها نمی‌توانند زیاد در فوتبال کمکی کنند، امیدوارم با تمرینات بهتر بتوانیم امتیازات بیشتری در دیدارهای آینده به دست بیاوریم.

وی افزود: پس از مسابقه با فولاد گفتند ۱۰ بازیکن این تیم به کرونا مبتلا شده‌اند که این موضوع از لحاظ روانی خیلی مؤثر است. نمی‌دانیم در لیگ دنبال چه چیزی هستیم. یک تیم به شهری می‌رود و بازی نمی‌کند، یک تیم به شهر میزبان نمی‌رود و یک تیم احترام می‌گذارد بازی می‌کند.

مهاجری گفت: فدراسیون به‌عنوان متولی فوتبال و سازمان لیگ به‌عنوان متولی برگزاری مسابقات باید به این موضوع ورود کنند. بازیکن می‌گوید من ترس دارم و اگر به تمرین و بازی‌ها نیاید، توسط باشگاه جریمه می‌شود از طرفی اگر بیاید، سلامتی‌اش در خطر است.
 
وی عنوان کرد: لیگ ما به مدت ۱۲۰ روز تعطیل بود و حالا باید هر چند روز یک بار بازی کنیم. بازیکن چهار ماه از مسابقات دور بوده است و نمی‌دانم هدف ما از برگزاری بازی‌ها چیست. استقلال حالا به قرنطینه می‌رود و بازی‌های این تیم، ۲ هفته لغو می‌شود. برگزار نکردن مسابقات در این شرایط خیلی بهتر است و مشخص کردن تکلیف همه، تصمیم بهتری است.

مهاجری گفت: نباید این‌گونه باشد که فدراسیون تست‌ها را قبول نکند و در هر شهر، چند آزمایشگاه معرفی کند. با این شرایط جواب تست ها متفاوت خواهد شد.

دیدار تیم های نفت مسجدسلیمان و ماشین سازی با برتری یک بر صفر به سود نفتی ها به پایان رسید.

[ad_2]

Source link

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.