[ad_1]

حسن حقیقی روز دوشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: خدمات آب و فاضلاب به مشترکان شهری و روستایی جنوب تهران و شهرستان ری هم زمان و متوازن شد تا همه مشترکان از خدمات به صورت یکسان بهره ببرند.
وی خاطرنشان کرد: با اجرایی شدن کامل طرح یکپارچه سازی شرکت های آب و فاضلاب، ارایه خدمات به مشترکان شهری و روستایی جنوب تهران و شهرستان ری هم زمان و متوازن شد.
مدیرعامل آبفای منطقه ۶ تهران (شهرری) عنوان کرد: مشترکان برای دریافت خدمات غیر حضوری با سامانه تلفنی ۱۲۲ تماس بگیرند.

این مسئول اظهار امیدواری کرد: با اجرای این طرح، شاهد ارتقای سطح خدمات آب و فاضلاب به مشترکان روستایی در روستاهای زیر پوشش باشیم.

وی ادامه داد: روستاییان و مشترکان فهیمی که از این پس به طور یکپارچه خدمات آب و فاضلاب را از شرکت آب و فاضلاب شهرستان ری دریافت می کنند؛ می توانند از طریق سامانه ارتباطی ۱۲۲ با ما در ارتباط باشند و مشکلات و درخواست های خود، به ویژه در حوزه امداد و حوادث را به اطلاع همکاران ما برسانند تا به درخواست های آنها در سریع ترین زمان ممکن رسیدگی شود.
شرکت آب و فاضلاب منطقه۶ تهران- شهرری به ۲۵۰ هزار مشترک آب شهری در پنج منطقه (۱۵-۱۶-۱۷-۱۹-۲۰) شهرداری تهران و پنج شهر جنوب تهران شامل شهرهای باقرشهر، کهریزک، حسن آباد، قیام دشت، خاورشهر و ۶۷ روستا با بیش از ۲۶ هزار مشترک آب خدمات رسانی می کند.

[ad_2]

Source link

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.