[ad_1]

اسماعیل شعبانزاده روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، اظهار داشت: ۶۵ هزار لیتر گازوییل قاچاق دپو شده در این مکان ضبط و یک نفر از عوامل این واحد غیر مجاز تبدیل گازوییل به سایر مشتقات نفتی نیز به مراجع قضایی معرفی شد.

وی با بیان اینکه متخلفان در این کارگاه غیرمجاز با حرارت دادن گازوییل این محصول نفتی را به سایر مشتقات مانند روغن موتور تبدیل می کردند، افزود: محصولات غیراستاندار تولید شده در این کارگاه علاوه بر فروش داخلی در به کشورهای همسایه نیز صادر می شد.

شعبانزاده ادامه داد: این مرکز غیرمجاز جمع آوری و تبدیل گازوییل به سایر محصولات نفتی با هوشیاری عوامل بخشداری خاوران شناسایی و با دستور قضایی و حضور پلیس امنیت اقتصادی جمع آوری شد.

این مسئول در خصوص گازوییل قاچاق کشف شده نیز ابراز کرد: ۶۵ هزار لیتر گازوییل کشف شده در این مرکز غیرمجاز با حضور نماینده شرکت پخش فرآورده های نفتی به انبار نفت ری در جنوب تهران تحویل داده شد.

شهرستان ری (به مرکزیت شهرری) با جمعیتی درحدود یک میلیون نفر در جنوب استان تهران واقع شده که دارای پنج بخش مرکزی، کهریزک، فشافویه، خاوران و قلعه نو است. ‌

بخش خاوران از توابع شهرستان ری در مسیر آزاد راه امام رضا(ع) واقع شده و بر اساس آخرین سرشماری حدود ۴۰ هزار نفر جمعیت دارد.

[ad_2]

Source link

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.