[ad_1]

شما می توانید مربی تیم خود را کیف پول رنگ اختصارات در بسیاری از برچسب قیمت است که با این کیسه. دانستن اینکه چه رنگ حروف و اعداد برای ایستادن می تواند تقریبا هیچ چیز اما حدس می زنم اگر شما آشنا هستند با این محصول می باشد. دلایل متعددی وجود دارد که چرا این ترکیب سخت به درک. وجود دارد مقدار زیادی از رنگ. دوم مربی معمولا جدا از رنگ اختصارات توسط هر بخش و یا مواد کیف پول ساخته شده است. برای مثال شما یک رنگ مخفف برای پارچه های چرم و سخت افزار. هنگامی که وجود دارد بسیاری از این ترکیبات استفاده می شود, آن می تواند گیج کننده! هنوز هم آن است که بسیار مفید است.

اجازه دهید ببینیم که چه چیزی یک مربی کیف رنگ مخفف ممکن است مانند نگاه. معمولا مخفف سفارش سخت افزار و بدنه چرم. ما می خواهیم با استفاده از یک سوهو امضا بند به عنوان مثال. در بند بدن است خاکی رنگ. با سخت افزار نقره و چرم تر و تمیز آویزان برچسب و بند شکلات است. برچسب کد (یا رنگ مخفف) معمولا در گوشه بالا دست راست را به احتمال زیاد زیر را نمایش می دهد:

SKHCH

این مخفف کد مخفف S-نقره KH-خاکی و CH-شکلات. آسان به اندازه کافی ،

نه دقیقا! (اما ما را از طریق آن دریافت کنید!) شکلات و شاه هر دو در رنگ و کسی که واقعا می دانم که CH شکلات است و نه شاه بلوط یا گیلاس برای که مهم است ؟ اگر شما نیاز به دانستن این رنگ اختصارات آن می تواند گیج کننده. این مربی رنگ اختصارات مهم هستند که تلاش برای پیدا کردن یک بازی کامل برای مربی خود را در کیف پول یا لوازم جانبی. گاهی اوقات رنگ از نزدیک همسان اما شما فقط می توانید مطمئن شوید که از مطابقت کامل با استفاده از مربی رنگ اختصارات بر روی برچسب.

یکی دیگر از تغییرات چگونه رنگ حروف اختصاری استفاده می شود این است که برخی از اختصارات مانند صورتی خواهد شد که تعدادی از آنها مانند: Pk1 یا Pk4. این می تواند به خصوص مهم است که بدانید زمانی که خرید آنلاین. تنها راه مطمئن برای مطابقت دقیق در حال رنگ اختصارات و آن را همیشه بهترین به فروشنده بپرسید چه رنگی کد گوید در تگ قبل از خرید مطمئن شوید این همان است که خود را مربی کیف رنگ مخفف چاپ شده بر روی برچسب خود را.

سخت افزار ارائه نمی کند و به همان اندازه مشکل است و نسبتا مستقیم به جلو. اصلی فلزات شما مشاهده می کنید BZ-برنز B-برنج GM-تفنگ فلزی و یا SV-نقره ای. برنج را اغلب تعداد و پس از آن مانند B4. به بسیاری از برنج, برنج است به استثنای برنج عتیقه اما اگر شما به دنبال برای یک بازی کامل مربی اختصارات هستند تنها برخی از راه های آن را اتفاق می افتد.

هر چند مهم نیست برای تطبیق مربی همچنین دارای برخی از استاندارد برچسب اختصارات برای سبک مجموعه است که می تواند مفید باشد. بسیاری از آنها خود توضیحی مانند HMW برای Hamptons آخر هفته و یا گال برای گالری. دیگران نه به عنوان آشکار مانند لگن عطر یا FLT برای لاس زدن. بهتر است به استفاده از یک مربی خوب رنگ مخفف نمودار زمانی که شما واقعا نیاز به مطمئن شوید که از یک مختصر رنگ و یا سبک.

[ad_2]

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *