[ad_1]

به گزارش روز یکشنبه  روابط عمومی کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران، وی افزود: کاری که شما دریانوردان انجام دادید، کار بزرگی بود و جمهوری اسلامی ایران به شما و همکارانی که در این کشتی بودند، افتخار می‌کند.

وی تصریح کرد: حرکت شما جهادی بود و انشاالله تمام کارکنان به تأسی از این خط‌ شکنی و مسیری که در جبهه اقتصادی کشور باز کردید، بتوانند موفق باشند و کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران را که عنوان ملی دارد روز به روز موفق‌تر و سربلندتر کنند.

مدیرعامل کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران گفت: کاری که شما عزیزان کردید در سابقه تاریخ کشور می‌ماند و نام شما هم برای کشتیرانی و هم برای جمهوری اسلامی ایران با افتخار ثبت خواهد شد و جاودانه خواهد ماند.

فرمانده کشتی پتونیا گفت: افتخار می‌کنیم که این اقدام، موجب غرور ملی شد، به خصوص اینکه در این سفر به محض دریافت پیام مقام معظم رهبری حس غرور ملی و پیام‌های دیگری که از نهادهای مختلف دریافت کردیم موجب خرسندی تمام دریانوردان این کشتی شد.

کاپیتان گوهردهی خاطرنشان کرد: این اقدام با عزم جدی و تلاش تیمی و حمایت کارکنان خشکی و همچنین تلاش شبانه‌روزی دریانوردان این کشتی صورت گرفت.

وی در ادامه با اشاره به هجمه‌های رسانه‌ای که علیه این کشتی صورت گرفت، گفت: با سرمهندس کشتی جلساتی داشتیم تا دریانوردان و کشتی را با آسودگی خاطر به مقصد برسانیم.

[ad_2]

Source link

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.